Adres

Wydział Zamiejscowy w Krakowie
Akademia WSB
Budynek Technikum Komunikacyjnego nr 25,
ul. Ułanów 3
31-450 Kraków

Kontakt

Władze uczelni

Anna Kosiorowska

Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: akosiorowska@wsb.edu.pl
tel. 32 111 01 05

Więcej

Edyta Zbyrowska

Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: ezbyrowska@wsb.edu.pl
tel. 32 111 01 05

Więcej

Michał Koziołek

Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: mkoziolek@wsb.edu.pl
tel. 32 295 93 39

Więcej

Bożena Garbocz

Prodziekan ds. Rozwoju
Akademia WSB 

e-mail: bgarbocz@wsb.edu.pl
tel. 32 111 01 05

Więcej

Dziekanat

Katarzyna Adamska

Kierownik Dziekanatu Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB 


tel: 32 295 93 37
e-mail: kadamska@wsb.edu.pl

Więcej

Katarzyna Szymczyk

Zastępca Kierownika Dziekanatu Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB 


tel: 32 295 93 38
e-mail: kszymczyk@wsb.edu.pl

Więcej

Sandra Szczygieł

Koordynator ds. studiów podyplomowych i rekrutacji Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB

 
tel: 32 111 01 01; 887 722 303
e-mail: sszczygiel@wsb.edu.pl

Więcej

Ewelina Kazienko

Specjalista ds. studenckich i rekrutacji Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB


e-mail: ekazienko@wsb.edu.pl
tel. 885 588 800

Więcej

Paulina Kliś

Specjalista ds. studenckich i rekrutacji Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: pklis@wsb.edu.pl
tel. 885 588 800

Więcej

Dział planowania

Anna Bartnik

Koordynator ds. organizacji toku studiów Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB 


tel: 32 111 01 04
e-mail: abartnik@wsb.edu.pl

Więcej

Janusz Wroński

Specjalista ds. organizacji toku studiów Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB 

tel: 887 755 311
e-mail: jwronski@wsb.edu.pl

Więcej

Anna Walczak

Specjalista ds. organizacji toku studiów Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB 

tel: 887 755 311
e-mail: awalczak@wsb.edu.pl

Więcej

International Office

Anastasiia Anastasyn

International Office WSB University in Cracow

Koordynator ds. obsługi studentów zagranicznych Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: aanastasyn@wsb.edu.pl
tel. 885 588 380

 

Więcej

Ewelina Fiołek

International Office WSB University in Cracow

Koordynator ds. rekrutacji studentów anglojęzycznych Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: efiolek@wsb.edu.pl
tel. 32 111 01 02

Więcej

Marta Łazowska

International Office WSB University in Cracow

Specjalista ds. studenckich i rekrutacji Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: mlazowska@wsb.edu.pl
tel. +48 32 111 01 00

Więcej

Hubert Raczyński

International Office WSB University in Cracow

Specjalista ds. studenckich i rekrutacji Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: hraczynski@wsb.edu.pl
tel. 32 111 01 03

Więcej

Iryna Shvets

International Office WSB University in Cracow

Specjalista ds. studenckich i rekrutacji Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: ishvets@wsb.edu.pl

Więcej

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji