Dziekanat

dr Julita Mlaskawa

Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: jmlaskawa@wsb.edu.pl
tel. 32 295 93 39

Więcej

Bożena Garbocz

Dyrektor ds. Operacyjnych Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: bgarbocz@wsb.edu.pl
tel. 32 295 93 39

Więcej

Katarzyna Adamska

Kierownik Dziekanatu Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: kadamska@wsb.edu.pl
tel. 32 295 93 37

Więcej

Katarzyna Szymczyk

Specjalista ds. studenckich Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: kszymczyk@wsb.edu.pl
tel. 32 295 93 38

Więcej

Sandra Szczygieł

Specjalista ds. studenckich Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: sszczygiel@wsb.edu.pl
tel. 32 111 01 01; 887 722 303

Więcej

Anna Bartnik

Specjalista ds. organizacji toku studiów Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: abartnik@wsb.edu.pl
tel. 887 755 311

Więcej

Janusz Wroński

Specjalista ds. organizacji toku studiów Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: jwronski@wsb.edu.pl
tel. 887 755 311

Więcej

Edyta Zbyrowska

Koordynator ds. obsługi studentów zagranicznych Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: ezbyrowska@wsb.edu.pl
tel. 32 111 01 00

Więcej

Alina Borak

  • Alina Borak
    Specjalista ds. studenckich i rekrutacji Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
    Akademia WSB
    e-mail: aborak@wsb.edu.pl
    tel. 32 111 01 00
Więcej

Monika Gościniak

Specjalista ds. rekrutacji i promocji Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB 

 
tel: 32 111 01 01; 885 588 800
e-mail: mgosciniak@wsb.edu.pl

Więcej

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji