Dziekanat

Bożena Garbocz

Dyrektor ds. Operacyjnych Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: bgarbocz@wsb.edu.pl
tel. 32 295 93 39

Więcej

Katarzyna Adamska

Kierownik Dziekanatu Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: kadamska@wsb.edu.pl
tel. 32 295 93 37

Więcej

Katarzyna Szymczyk

Specjalista ds. studenckich Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: kszymczyk@wsb.edu.pl
tel. 32 295 93 38

Więcej

Ewelina Kazienko

Ewelina Kazienko
Specjalista ds. studenckich i rekrutacji Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: ekazienko@wsb.edu.pl
tel. 885 588 800

Więcej

Sandra Szczygieł

Specjalista ds. studenckich Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: sszczygiel@wsb.edu.pl
tel. 32 111 01 01; 887 722 303

Więcej

Anna Bartnik

Specjalista ds. organizacji toku studiów Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: abartnik@wsb.edu.pl
tel. 887 755 311

Więcej

Janusz Wroński

Specjalista ds. organizacji toku studiów Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: jwronski@wsb.edu.pl
tel. 887 755 311

Więcej

Aleksandra Pysno

Specjalista ds. organizacji toku studiów Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: apysno@wsb.edu.pl
tel. 887 755 311

Więcej

Edyta Zbyrowska

International Office WSB University in Cracow

Koordynator ds. obsługi studentów zagranicznych Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: ezbyrowska@wsb.edu.pl
tel. 32 111 01 00

Więcej

Hubert Raczyński

International Office WSB University in Cracow

Specjalista ds. studenckich i rekrutacji Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: hraczynski@wsb.edu.pl
tel. 32 111 01 00

Więcej

Anastasiia Anastasyn

International Office WSB University in Cracow

Specjalista ds. studenckich i rekrutacji Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: aanastasyn@wsb.edu.pl
tel. 32 111 01 00

Więcej

Kateryna Dratska

International Office WSB University in Cracow

Набір і обслуга студентів що навчаються українською мовою

Specjalista ds. studenckich i rekrutacji Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
Akademia WSB
e-mail: kdratska@wsb.edu.pl
tel. 885 544 577

Więcej

Paulina Kliś

  • Paulina Kliś
    Specjalista ds. studenckich i rekrutacji Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
    Akademia WSB
    e-mail: pklis@wsb.edu.pl
    tel. 885 588 800
Więcej

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji