Zasady rekrutacji na studia I i II stopnia

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na studia I i II stopnia na semestr zimowy 2021/2022, co oznacza, że studia rozpoczną się od października 2021 r.

Wybór studiów to ważna decyzja życiowa. W dużej mierze zaważy o Twojej przyszłości. To jaką wybierzesz Uczelnię ma ogromne znaczenie. Akademia WSB to najlepszy wybór!

1. Wybierz swój kierunek studiów
  2. Wypełnij formularz online
  3. Wnieś opłatę rekrutacyjną
  4. Złóż dokumenty na studia
  5. Gratulujemy! Jesteś studentką/studentem Akademii WSB!
  6. Rozwiąż test poziomujący z języka angielskiego. Przejdź do zakładki "Student" na górze naszej strony, a następnie wybierz "Centrum Egzaminowania Elektronicznego", by uzyskać informacje na temat testu poziomującego z języka angielskiego.
  • Krok 2 - Wypełnij formularz online

Po kliknięciu "Zapisz się" wypełnij formularz online. Jakie dane będą potrzebne? Tylko podstawowe dane tj. imię, nazwisko, nr telefonu, adres e-mail. Po wypełnieniu formularza, zostanie założone indywidualne konto kandydata.

• Krok 3 - Wnieś opłaty

Wnieś opłatę za studia na podstawie wygenerowanych przez system Rekrutacji On-line dowodów wpłaty. Płatności możesz dokonać przelewem lub bezpośrednio w kasie Uczelnii.

PAMIĘTAJ!
    Opłaty za studia powinny zostać uregulowane na indywidualny numer konta bankowego, który generowany jest automatycznie przez system Rekrutacji On-line.

• Krok 4 - Złóż dokumenty na studia

Po wypełnieniu kwestionariusza rekrutacji on-line, pracownicy Biura Rekrutacji skontaktują się z tobą i ustalą z Tobą dalszy tok postępowania.

Jakie dokumenty będziemy potrzebować?

Studia I stopnia (licencjat, inżynier)

• oryginał świadectwa dojrzałości (oryginał zostawisz dla siebie, my zrobimy tylko jego kserokopię)
    • dowód osobisty bądź paszport (do wglądu w celu potwierdzenia tożsamości),
    • jedno podpisane zdjęcie(35mm x 45mm),
    • potwierdzenie wpłaty kwoty opłaty rekrutacyjnej 107 zł na konto Uczelni.

Uwaga przyszli studenci Kosmetologii, Ratownictwa medycznegoFizjoterapii!
    Wymagane jest wykonanie badań lekarskich przez lekarza medycyny pracy. Skierowanie oraz wzór zaświadczenia lekarskiego można pobrać poniżej.

Studia II stopnia (magister)

• dyplom ukończenia studiów wyższych bądź zaświadczenie o obronie (oryginał zostawisz dla siebie, my zrobimy tylko jego kserokopię)
    • dowód osobisty bądź paszport (w celu potwierdzenia tożsamości),
    • jedno zdjęcie(35mm x 45mm),
    • potwierdzenie wpłaty kwoty wpisowej na konto Uczelni.

PAMIĘTAJ!

Aby zostać studentem Akademii WSB konieczne będzie podpisanie umowy o świadczenie usług edukacyjnych.

Wzór umowy - kliknij

UWAGA! Zapisy na studia dla studentów zagranicznych – prosimy o kontakt z działem International Office tel. 32 295 93 16.

International Admissions - Click

• Krok 6 - Rozwiąż test poziomujący z języka angielskiego