Zasady rekrutacji na studia MBA i podyplomowe

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na studia podyplomowe na semestr letni 2023/2024, co oznacza, że studia rozpoczną się od marca 2024 r.

Uczestnikiem studiów podyplomowych Akademii WSB możesz zostać, jeśli posiadasz wykształcenie wyższe tj. licencjackie, inżynierskie lub magisterskie.

Rejestracja przebiega w kilku prostych krokach:

1. Wybierz swój kierunek studiów - kliknij
  2. Przy wybranym kierunku kliknij "Zapisz się"
  3. Wypełnij formularz online
  4. Wnieś opłatę rekrutacyjną
  5. Złóż dokumenty na studia (pracownicy Biura Rekrutacji skontaktują się z Tobą i ustalą dalsze kroki postępowania).
  6. Gratulujemy! Jesteś słuchaczem studiów podyplomowych Akademii WSB
  • KROK 2 - Wypełnij formularz online

1. Po wybraniu odpowiedniego kierunku należy kliknąć w ikonę „Zapisz się”
    2. Następnie uzupełniamy podstawowe dane osobowe i kontaktowe oraz zaznaczamy jedną z opcji rejestracji tj. proces zdalny lub dostarczenie dokumentów osobiście.

Ścieżka online:

• Po dokonanej rejestracji otrzymają Państwo maila z dostępem do konta kandydata.

Link do konta kandydata

Login to email podany w formularzu

Wygeneruj hasło

• Po zalogowaniu pierwszym etapem jest uzupełnienie danych osobowych w zakładce „dane osobowe”
    • Drugim etapem jest wgranie odpowiednich załączników w zakładce: „moje podania”

Ścieżka tradycyjna:

• Poczekaj na kontakt z działu rekrutacji, który podejmujemy do 24h od rejestracji i przedstawiamy Państwu szczegóły zapisu na studia podyplomowe.
    • Możesz również zadzwonić samodzielnie i umówić się na wizytę w biurze rekrutacji.
  • KROK 3 - Wnieś opłaty

Wnieś opłatę wpisową za studia podyplomowe na podstawie wygenerowany przez system Rekrutacji On-line numer konta. Płatności możesz dokonać przelewem, przez PayU lub bezpośrednio w kasie Uczelni. Zakładka z płatnościami znajduje się w „moich podaniach”

PAMIĘTAJ!

Opłaty za studia powinny zostać uregulowane na indywidualny numer konta bankowego, który znajduje się w zakładce „dokonaj opłaty”.

• KROK 4 – Dopełnij formalności

Ścieżka online:

1. Po wypełnieniu danych i wgraniu odpowiednich załączników na portalu kandydata, oczekuj na umowę, która zostanie do ciebie wysłana na adres mailowy podany w formularzu rejestracyjnym do 48h.
    2. Dokumentacja będzie zatytułowana „Autenti” do jej podpisania nie jest konieczne zakładanie konta.
    3. Do podpisania dokumentów będzie Ci potrzebny telefon na który przyjdzie kod, który potwierdzi twoją tożsamość.

Ścieżka tradycyjna:

1. Dostarcz do biura rekrutacji w Dąbrowie Górniczej, Cieszynie, Krakowie, Żywcu lub Olkuszu wymagane dokumenty.

Jakie dokumenty będą potrzebne?

• Kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych (oryginał do wglądu)
    • Dowód osobisty bądź paszport (w celu potwierdzenia tożsamości)
    • Jedna fotografia elektroniczna (45mmx35mm)
    • Potwierdzenie kwoty wpisowej na konto Uczelni
    • Zaświadczenie od logopedy, foniatry lub laryngologa*

*Obowiązuje tylko i wyłącznie dla kierunku studiów podyplomowych: Logopedia

PAMIĘTAJ!

Aby zostać uczestnikiem studiów podyplomowych Akademii WSB konieczne będzie podpisanie umowy o świadczenie usług edukacyjnych.