Akademia WSB

ul. Cieplaka 1c
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP 629-10-88-993

Kontakt

Dział Rozwoju Nauki

Siedziba: Biblioteka Akademicka im. prof. Jerzego Altkorna,
piętro 3 pokój 433
Godziny przyjęć: 8:00 - 16:00 (pon. - pt.)
Akademia WSB
ul. Cieplaka 1c
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP 629-10-88-993

Ewelina Widerska

Dyrektor Działu Rozwoju Nauki

tel. (32) 295-93-13
e-mail: ewiderska@wsb.edu.pl

Więcej

ZESPÓŁ DS. NAUKI

Joanna Dróżdż

Zastępca Dyrektora Działu Rozwoju Nauki
Specjalista ds. projektów, badań i analiz
tel. (32) 295-93-45
e-mail: jdrozdz@wsb.edu.pl

Więcej

Agnieszka Piróg

Koordynator ds. badań naukowych
tel. (32) 295-93-13
e-mail: apirog@wsb.edu.pl

Więcej

Alicja Białogłowska

Specjalista ds. badań i analiz
tel. (32) 295-93-45
e-mail: abialoglowska@wsb.edu.pl

Więcej

Milena Skupień-Lisgarten

Specjalista ds. projektów i współpracy z otoczeniem
tel. (32) 295-93-45
e-mail: mskupien@wsb.edu.pl

Więcej

Adam Bugaj

Specjalista ds. projektów B+R
tel. (32) 295-93-13
e-mail: abugaj@wsb.edu.pl

Więcej

dr Michał Szyszka

Koordynator ds. badań naukowych
tel. +48 695 623 605
e-mail: mszyszka@wsb.edu.pl

Więcej

Marcin Kaczmarzyk

Specjalista ds. projektów i współpracy z otoczeniem
tel. (32) 295-93-45
e-mail: marcin.kaczmarzyk@wsb.edu.pl

Więcej

ZESPÓŁ DS. PROJEKTÓW MIĘDZYNARODOWYCH 

Ewelina Widerska

Ekspert ds. projektów międzynarodowych / International Project Manager
tel. (32) 295-93-13
e-mail: ewiderska@wsb.edu.pl

Więcej

Sebastian Kwaśniewski

Ekspert ds. projektów międzynarodowych / International Project Manager
tel. (32) 295-93-45
e-mail: skwasniewski@wsb.edu.pl

Więcej

dr Tomasz Szulc

Menadżer ds. Komunikacji w projekcie "IN SITU"
współfinansowanym ze środków Programu Interreg Europa Środkowa
tel. (32) 295-93-45
e-mail: tszulc@wsb.edu.pl

Więcej

Piotr Stoły

Koordynator szkoleń IN SITU
tel. (32) 295-93-13
e-mail: pstoly@wsb.edu.pl

 

Więcej

Katarzyna Katana

Specjalista ds. projektów międzynarodowych
tel. (32) 295 93 45
e-mail: kkatana@wsb.edu.pl

Więcej

WYDAWNICTWO NAUKOWE

Agata Błasiak

tel. (32) 295-93-59
e-mail: ablasiak@wsb.edu.pl
e-mail: wydawnictwo@wsb.edu.pl

Więcej

Anna Kapitan

tel. (32) 295-93-59
kom. 887-755-500
e-mail: akapitan@wsb.edu.pl
e-mail: wydawnictwo@wsb.edu.pl

Więcej

BIURO KSZTAŁCENIA DOKTORSKIEGO I AWANSÓW NAUKOWYCH 

Anna Koćwin

Kierownik Biura ds. kształcenia doktorskiego i awansów naukowych

e-mail: akocwin@wsb.edu.pl
tel. (32) 295-93-43

Więcej

dr Joanna Dzieńdziora

Koordynator ds. kształcenia doktorskiego
Adiunkt i Sekretarz Katedry Zarządzania

e-mail: jdziendziora@wsb.edu.pl
tel. (32) 295-93-43

Więcej

Dorota Walczak-Waler

Koordynator ds. kształcenia doktorskiego

e-mail: dwaler@wsb.edu.pl
tel. (32) 295-93-43

Więcej

Magdalena Rzebko

Specjalista ds. kształcenia doktorskiego

e-mail: mrzebko@wsb.edu.pl
tel. (32) 295-93-43

Więcej

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji