Akademia WSB

ul. Cieplaka 1c
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP 629-10-88-993

Kontakt

Dział Rozwoju Nauki

Siedziba: Biblioteka Akademicka im. prof. Jerzego Altkorna,
piętro 3 pokój 433
Godziny przyjęć: 8:00-16:00 (pon.-pt.)
Akademia WSB
ul. Cieplaka 1c
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP 629-10-88-993
e-mail: nauka@wsb.edu.pl

Aleksandra Tyszkiewicz-Staniowska

Koordynator Działu Rozwoju Nauki

tel. (32) 295-93-13, (32) 295-93-45
e-mail: astaniowska@wsb.edu.pl

Więcej

ZESPÓŁ DS. NAUKI

dr Ewa Cofur-Machura

Koordynator ds. ewaluacji dorobku naukowego
tel. (32) 295 93 13
e-mail: ecofurmachura@wsb.edu.pl

Więcej

Aurelia Ścibisz

Specjalista ds. projektów. Koordynator współpracy z otoczeniem
tel. (32) 295-93-45
e-mail: ascibisz@wsb.edu.pl

Więcej

dr Michał Szyszka

Koordynator ds. badań naukowych
tel. +48 695 623 605
e-mail: mszyszka@wsb.edu.pl

Więcej

ZESPÓŁ DS. PROJEKTÓW MIĘDZYNARODOWYCH 

Aleksandra Tyszkiewicz-Staniowska

Specjalista ds. projektów
tel. (32) 295-93-45
e-mail: astaniowska@wsb.edu.pl

Więcej

Olga Kukuła

Specjalista ds. projektów międzynarodowych
tel. (32) 295-93-13
e-mail: okukula@wsb.edu.pl

Więcej

Andrzej Gajda

Specjalista ds. projektów
tel. (32) 295-93-45
e-mail: agajda@wsb.edu.pl

Więcej

WYDAWNICTWO NAUKOWE

Natalia Cubala

Specjalista ds. wydawnictw i informacji naukowej
tel. (32) 295-93-59
e-mail: ncubala@wsb.edu.pl

Więcej

Daria Swędzioł

Specjalista ds. wydawnictw naukowych
tel. (32) 295-93-59
e-mail: dswedziol@wsb.edu.pl
e-mail: wydawnictwo@wsb.edu.pl

Więcej

Justyna Iwaniak

Specjalista ds. wydawnictw i informacji naukowej
tel. (32) 295-93-59
e-mail: jiwaniak@wsb.edu.pl

Więcej

BIURO KSZTAŁCENIA DOKTORSKIEGO I AWANSÓW NAUKOWYCH

piętro 1 pokój 101
Godziny przyjęć: 8:00-16:00 (pon.-pt.)
Akademia WSB
ul. Cieplaka 1c
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP 629-10-88-993
e-mail: doktorant@wsb.edu.pl

dr hab. Joanna Dzieńdziora, prof. AWSB

Kierownik ds. kształcenia doktorskiego

e-mail: jdziendziora@wsb.edu.pl
tel. (32) 295-93-43

Więcej

Magdalena Rzebko

Koordynator Biura kształcenia doktorskiego

e-mail: mrzebko@wsb.edu.pl
tel. (32) 111-01-43

Więcej

Karolina Juryniec

Specjalista ds. kształcenia doktorskiego

e-mail: kjuryniec@wsb.edu.pl
tel. (32) 295-93-43

Więcej

Dagmara Popińska

Specjalista ds. kształcenia doktorskiego

e-mail: dpopinska@wsb.edu.pl
tel. (32) 295-93-43

Więcej

Natasza Kazimierczuk

Specjalista ds. kształcenia doktorskiego

e-mail: nkazimierczuk@wsb.edu.pl
tel. (32) 111-01-43

Więcej

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji