Akademia WSB

ul. Cieplaka 1c
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP 629-10-88-993

Kontakt

Dział Rozwoju Nauki

Siedziba: Biblioteka Akademicka im. prof. Jerzego Altkorna,
piętro 3 pokój 433
Godziny przyjęć: 8:00 - 16:00 (pon. - pt.)
Akademia WSB
ul. Cieplaka 1c
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP 629-10-88-993
nauka@wsb.edu.pl

Aleksandra Tyszkiewicz-Staniowska

Kordynator Działu Rozwoju Nauki

tel. (32) 295-93-13, (32) 295-93-45
e-mail: astaniowska@wsb.edu.pl

Więcej

ZESPÓŁ DS. NAUKI

Marta Kuźma

Specjalista ds. badań naukowych
tel. (32) 295-93-13
e-mail: mkuzma@wsb.edu.pl

Więcej

Aurelia Ścibisz

Specjalista ds. projektów i współpracy z otoczeniem
tel. (32) 295-93-45
e-mail: ascibisz@wsb.edu.pl

Więcej

dr Michał Szyszka

Koordynator ds. badań naukowych
tel. +48 695 623 605
e-mail: mszyszka@wsb.edu.pl

Więcej

ZESPÓŁ DS. PROJEKTÓW MIĘDZYNARODOWYCH 

Aleksandra Tyszkiewicz-Staniowska

Specjalista ds. projektów
tel. (32) 295-93-45
e-mail: astaniowska@wsb.edu.pl

Więcej

Katarzyna Katana

Specjalista ds. projektów międzynarodowych/International Project Manager
tel. (32) 295 93 45
e-mail: kkatana@wsb.edu.pl

Więcej

Olga Kukuła

Specjalista ds. projektów międzynarodowych
tel. (32) 295-93-13
e-mail: okukula@wsb.edu.pl

Więcej

Andrzej Gajda

Specjalista ds. projektów
tel. (32) 295-93-45
e-mail: agajda@wsb.edu.pl

Więcej

dr Tomasz Szulc

Ekspert ds. projektów międzynarodowych / International Project Manager
tel. (32) 295-93-45
e-mail: tszulc@wsb.edu.pl

Więcej

Piotr Stoły

Ekspert ds. projektów międzynarodowych / International Project Manager
tel. (32) 295-93-13
e-mail: pstoly@wsb.edu.pl

 

Więcej

WYDAWNICTWO NAUKOWE

Daria Swędzioł

Specjalista ds. wydawnictw naukowych
tel. (32) 295-93-59
e-mail: dswedziol@wsb.edu.pl
e-mail: wydawnictwo@wsb.edu.pl

Więcej

Justyna Iwaniak

Specjalista ds. wydawnictw i informacji naukowej
tel. (32) 295-93-59
e-mail: jiwaniak@wsb.edu.pl

Więcej

Julia Kubarek

Specjalista ds. wydawnictw i informacji naukowej
tel. (32) 295-93-59
e-mail: jkubarek@wsb.edu.pl

Więcej

BIURO KSZTAŁCENIA DOKTORSKIEGO I AWANSÓW NAUKOWYCH 

dr hab. Joanna Dzieńdziora, prof. AWSB

Kierownik ds. kształcenia doktorskiego

e-mail: jdziendziora@wsb.edu.pl
tel. (32) 295-93-43

Więcej

Anna Koćwin

Kierownik Biura ds. kształcenia doktorskiego i awansów naukowych

e-mail: akocwin@wsb.edu.pl
tel. (32) 295-93-43

Więcej

Dorota Walczak-Waler

Koordynator ds. kształcenia doktorskiego

e-mail: dwaler@wsb.edu.pl
tel. (32) 295-93-43

Więcej

Magdalena Rzebko

Specjalista ds. kształcenia doktorskiego

e-mail: mrzebko@wsb.edu.pl
tel. (32) 295-93-43

Więcej

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji