Adres

Akademia WSB
41- 300 Dąbrowa Górnicza, ul. Cieplaka 1c
Telefon: 32 295 93 10, 32 295 93 12,

Studia podyplomowe

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą Akademii WSB. Zespół Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji Akademii WSB jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, a dzięki systemowi rekrutacji on-line istnieje możliwość korzystania z naszego serwisu 24 h/ dobę.

Telefon

Tel: +48 32 295 93 00

Studia podyplomowe: 725 555 999

Wyślij SMS zadzwonimy do Ciebie

Jeżeli chcesz aby pracownik Akademii WSB zadzwonił do Ciebie wyślij SMS pod nr tel. 887 555 900 z podaniem Twojego imienia, nazwiska oraz kierunku studiów, który Cię interesuje. Pracownik WSB skontaktuje się z Tobą i udzieli kompleksowych informacji.

e-mail: podyplomowe@wsb.edu.pl, rekrutacja@wsb.edu.pl

Punkt rekrutacyjny

Punkt Rekrutacyjny jest do Państwa dyspozycji codziennie w następujących godzinach:

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00
Sobota - Niedziela 08:00 - 16:00

Telefon: 32 295 93 00

Pracownicy

dr Marcin Lis

Dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji
Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem 

tel. 88 55 88 080
e-mail: mlis@wsb.edu.pl

Więcej

dr Magdalena Kot-Radojewska

Zastępca Dyrektora Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji

tel. 32 295 93 11
e-mail: mkot@wsb.edu.pl

Więcej

Anna Korzeniowska

Kierownik Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji

tel. 32 295 93 95
e-mail: akorzeniowska@wsb.edu.pl

Więcej

Małgorzata Malczewska-Wajda

Koordynator ds. Studiów Podyplomowych i Szkoleń

tel. 32 295 93 95
e-mail: mmalczewska@wsb.edu.pl

Więcej

Ewelina Muszyńska-Zaczkowska

Specjalista ds. Studiów Podyplomowych i Rekrutacji

tel. 32 295 93 11
e-mail: emuszynska@wsb.edu.pl 

Więcej

Adriana Machalica

Koordynator Studiów MBA

tel. 32 295 93 95, kom. 887 705 007
e-mail: amachalica@wsb.edu.pl

Więcej

Agnieszka Dynowska

Specjalista ds. Studiów Podyplomowych i Rekrutacji

tel. 32 295 93 11
e-mail: adynowska@wsb.edu.pl

Więcej

Karina Skóra

Koordynator studiów podyplomowych Wydziałów Zamiejscowych

tel. 32 295 93 95
e-mail: kskora@wsb.edu.pl 

Więcej

Marta Czubrowska

Ekspert ds. Studiów Podyplomowych i Rekrutacji 

tel. 32 295 93 11
e-mail: mczubrowska@wsb.edu.pl

Więcej

Karolina Wilkus

Specjalista ds. Studiów Podyplomowych i Rekrutacji

tel. 32 295 93 11
e-mail: kwilkus@wsb.edu.pl

Więcej

Sylwia Kaczała

Specjalista ds. Studiów Podyplomowych i Rekrutacji

tel. 32 295 93 95
e-mail: skaczala@wsb.edu.pl

Więcej

Iga Pytlas

Specjalista ds. Studiów Podyplomowych i Rekrutacji

tel. 32 295 93 95
e-mail: ipytlas@wsb.edu.pl

Więcej

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji