Kontakt

Adres: ul. Cieplaka 1C, 41-300 Dąbrowa Górnicza
e-mail: info@wsb.edu.pl

DZIEKANAT

Anna Matusik-Gołas

Dyrektor ds. kształcenia
Kierownik Dziekanatu
tel. 32 295 93 26
e-mail: amatusik@wsb.edu.pl

Więcej

Weronika Gałka

Zastępca Kierownika Dziekanatu
Specjalista ds. studenckich
tel. 32 295 93 60
e-mail: wgalka@wsb.edu.pl

KIERUNKI:

  • Logistyka
  • Transport
Więcej

Anna Bigaj

Specjalista ds. studenckich
tel. 32 295 93 84
e-mail: abigaj@wsb.edu.pl  

KIERUNEK: 

  • Zarządzanie II stopnia
  • Filologia 
  • Zarządzanie Finansami i Rachunkowość 
Więcej

Patryk Noszczyk

Specjalista ds. studenckich
tel. 32 295 93 22
e-mail: pnoszczyk@wsb.edu.pl 

KIERUNKI:

  • Informatyka
  • Ratownictwo Medyczne
  • Fizjoterapia
  • Stosunki międzynarodowe 
Więcej

Karolina Oczkowska-Leśniak

Specjalista ds. studenckich
tel. 32 111 01 15
e-mail: KOczkowska@wsb.edu.pl 

KIERUNKI:

  • Pielęgniarstwo
  • Pedagogika
  • Pedagogika przedszkolna i  wczesnoszkolna 
  • Kosmetologia
Więcej

Katarzyna Urbanek

Specjalista ds. studenckich
tel. 32 295 93 20
e-mail: KUrbanek@wsb.edu.pl

KIERUNKI:

  • Bezpieczeństwo Narodowe
  • Administracja
  • Socjologia 
Więcej

Alicja Wlazło

Specjalista ds. studenckich
tel. 32 295 93 21
e-mail: awlazlo@wsb.edu.pl 

KIERUNKI:

  • Prawo 
  • Zarządzanie I stopnia 
  • Finanse i  Rachunkowość 
  • Ekonomia

Więcej

Paulina Świtała

Specjalista ds. studenckich
tel. 32 295 93 96
e-mail: paulina.switala@wsb.edu.pl 

Więcej

Kamila Jasiak

Specjalista ds. studenckich
tel. 32 295 93 69
e-mail: KJasiak@wsb.edu.pl 

Więcej

Kasa i Dział rozliczeń ze studentami

pokój: nr 112

telefon:

Więcej informacji

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji