Kontakt

DZIEKANAT

Anna Matusik-Gołas

Kierownik Dziekanatu
tel. 32 295 93 26
e-mail: amatusik@wsb.edu.pl

Więcej

Weronika Gałka

Zastępca Kierownika Dziekanatu
Specjalista ds. studenckich
tel. 32 295 93 60
e-mail: wgalka@wsb.edu.pl

KIERUNKI:

  • logistyka
  • transport
Więcej

Anna Bigaj

Specjalista ds. studenckich
tel. 32 295 93 84
e-mail: abigaj@wsb.edu.pl  

KIERUNEK: 

  • Zarządzanie II stopnia
  • Filologia 
Więcej

Agnieszka Bonenberg

Specjalista ds. studenckich
tel. 32 295 93 22
e-mail: abonenberg@wsb.edu.pl 

KIERUNKI:

  • Informatyka
  • Ratownictwo Medyczne
  • Fizjoterapia
Więcej

Karolina Oczkowska

Specjalista ds. studenckich
tel. 32 111 01 15
e-mail: KOczkowska@wsb.edu.pl 

KIERUNKI:

  • Pedagogika
  • Kosmetologia
Więcej

Katarzyna Urbanek

Specjalista ds. studenckich
tel. 32 295 93 20
e-mail: KUrbanek@wsb.edu.pl

KIERUNKI:

  • Bezpieczeństwo Narodowe
  • Administracja
  • Socjologia 
Więcej

Alicja Wlazło

Specjalista ds. studenckich
tel. 32 295 93 21
e-mail: awlazlo@wsb.edu.pl 

KIERUNKI:

  • Zarządzanie I stopnia 
  • Finanse, Rachunkowość i Podatki
  • Ekonomia

Więcej

Ewa Domnik

Specjalista ds. studenckich
tel. 32 295 93 96, kom.885 055 595

e-mail: edomnik@wsb.edu.pl 

 

Więcej

Kamila Jasiak

Specjalista ds. studenckich
tel. 32 295 93 69
e-mail: KJasiak@wsb.edu.pl 

Więcej

Kasa i Dział rozliczeń ze studentami

pokój: nr 112

telefon:

Więcej informacji

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji