Kasa i Dział rozliczeń ze studentami

telefon:

pokój: nr 112

Pracownicy

Anna Kwiecień

specjalista ds. rozliczeń ze studentami

e-mail: akwiecien@wsb.edu.pl
tel. 32 295 93 91

Więcej

Paulina Siwek

Specjalista ds. windykacji

Kierunki: socjologia, rachunkowość, finanse i podatki, ratownictwo medyczne, kosmetologia oraz Wydział Zamiejscowy w Krakowie i w Cieszynie

e-mail: psiwek@wsb.edu.pl
tel. +48 887 755 488
tel. 32 295 93 36

Więcej

Agnieszka Kulig

Specjalista ds. windykacji

Kierunki: logistyka, administracja, pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna

e-mail: akulig@wsb.edu.pl
tel. +48 887 755 401
tel. 32 295 93 31

Więcej

Ewa Ruman

Specjalista ds. windykacji

Kierunki: fizjoterapia, informatyka, bezpieczeństwo narodowe, rachunkowośc i finanse, zarządzanie, filologia, pedagogika

e-mail: eruman@wsb.edu.pl
tel. +48 885 533 070

 

 

Więcej

Monika Kokoszka

Specjalista ds. windykacji i rozliczeń ze studentami

Kierunki: obcokrajowcy z kierunków: informatyka, inżynieria zarządzania, logistyka, erasmus, inne oraz Polacy na kierunkach rosyjsko i anglojęzycznych.

e-mail: mbanach-kokoszka@wsb.edu.pl

tel. + 48 885 544 177
tel. 32 111 01 30

 

Więcej

Saidjokhon Kamalkhanov

Specjalista ds. windykacji i rozliczeń ze studentami

Kierunki: zarzadząnie - obcokrajowcy

e-mail: skamalkhanov@wsb.edu.pl

tel. +48 885 577 400
tel. 32 111-01-30

Więcej

Darya Romas

Specjalista ds. windykacji i rozliczeń ze studentami

Kierunki: zarządzanie obcokrajowcy

e-mail: dromas@wsb.edu.pl

tel. +48 885 577 400
tel. 32 111-01-30

Więcej

Anna Nelina

Specjalista ds. windykacji i rozliczeń ze studentami

Kierunki: stosunki międzynarodowe - obcokrajowcy

e-mail: anelina@wsb.edu.pl

tel. 32 111-01-31

Więcej

Angelika Gubas

Specjalista ds. windykacji i rozliczeń ze studentami

Kierunki: studia podyplomowe

e-mail: agubas@wsb.edu.pl

tel. +48 885 511 800

Więcej

Sylwia Makarska-Bułakowska

Kasjer

Kierunki: Ekonomia , transport,  WZ Olkusz, Żywiec

e-mail: smakarska@wsb.edu.pl

Tel. 32 295-93-31 / 887 755 110

Więcej

Nikola Świeboda

Specjalista ds. rozrachunków

Faktury dla Studentów

e-mail: nswieboda@wsb.edu.pl

Tel. 321110129

Więcej
  • Godziny pracy

    Poniedziałek: nieczynne

    Wtorek-Środa: 8.00 - 16.00

    Czwartek-Piątek: 9:00-17:00

    Sobota: 8.00 - 15.00

    Niedziela: nieczynne 

     

  • Uwaga

    W przypadku chęci otrzymania faktury prosimy o zapoznanie się z informacjami zawartymi TUTAJ

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji