AWSB Gold - wizyta studyjna w Hamburgu.

W dniach 24.10.2022r. -  26.10.2022r. członkowie Koła Naukowego AWSB Gold wraz ze studentami z kierunku Logistyka w Dąbrowie Górniczej uczestniczyli w wizycie studyjnej w Hamburgu.

Studenci Akademii WSB zostali oprowadzeni po największym w Europie porcie i terminalu kontenerowym. Zobaczyli jak działa terminal przeładunkowy "od kuchni" oraz mogli zadać pracownikom portu nurtujące ich pytania. Zostali także zaproszeni na wykład w siedzibie firmy Gruber Logistics w Bremen, gdzie dowiedzieli się, w jaki sposób przedsiębiorstwo organizuje przewóz ładunków ponadnormatywnych i ponadgabarytowych.

Wizytę zwieńczyło wspólne zwiedzanie Hamburga oraz uczestnictwo w dorocznym święcie "Ischa Freimaak" w Bremen. "