19.01.2016

BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE

Bezpieczeństwo Narodowe to studia dla ludzi odpowiedzialnych, ciekawych świata którzy w przyszłości będą zapewniali bezpieczeństwo mieszkańcom naszego kraju. W WSB ty decydujesz czy w przyszłości zasilisz szeregi Policji, Wojska, Straży Pożarnej, Straży Granicznej czy Agencji Ochrony ? wystarczy, że wybierzesz odpowiednią specjalność.

Do wybory aż 5 specjalności:

Bezpieczeństwo w ochronie przeciwpożarowej
Kryminalistyka i techniki śledcze
Organizacja i funkcjonowanie służb publicznych
Wojsko i siły specjalne w bezpieczeństwie państwa
Zarządzanie kryzysowe

Bezpieczeństwo Narodowe w Wyższej Szkole Biznesu to:

praktyczne specjalności: policyjna, wojskowa i przeciwpożarowa,

umowa z Komendantem Głównym Policji - realizacja programu kształcenia w zakresie szkolenia podstawowego dla policjantów,

szkolenia wspierające kompetencje (wyszkolenie strzeleckie, elementy samoobrony, zajęcia sprawnościowe),

spotkania z praktykami, wizyty studyjne, zajęcia w środowisku pracy.

Kończąc studia absolwenci są wykształceni, świetnie przygotowani do podjęcia pracy w służbach mundurowych, odważniejsi i co ważne zaprawieni w rozwiązywaniu problemów w ekstremalnych warunkach.