Certyfikat FlexSim dla studentów z Wydziału Zamiejscowego Akademii WSB

W Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB w dniach 28.02-01.03 dla studentów na kierunku Inżynieria zarządzania zostało zorganizowane bezpłatne szkolenie dotyczące nowoczesnego oprogramowania do optymalizacji produkcji oraz logistyki z firmy FlexSim.

Przez trzy dni szkolenia (28.02-01.03) studenci kierunku Inżynieria zarządzania w sposób praktyczny zdobyli wiedzę i umiejętności jak korzystać z narzędzia, które pozwoli i ułatwi wprowadzanie ciągłych usprawnień w celu zapewnienia najwyższej jakości i terminowości realizacji zleceń w branży przemysłowej. Omawiany program FlexSim wspomaga prototypowanie linii produkcyjnych, tworzenie optymalnych harmonogramów, dogłębną analizę i optymalizację procesów i dzięki niemu firmy obniżają koszty działalności, podnoszą efektywność produkcji i zdobywają kolejne szczeble doskonałości. Studenci którzy zgłosili się na szkolenie zdobyli umiejętności między innymi w zakresie: analizy obciążenia linii produkcyjnej; analizy zasadności implementacji zrobotyzowanej linii produkcyjnej; analizy wielkości zapasów w łańcuchu dostaw; usprawnienia przepływu produkcji; usprawnienia procesu zasilania stanowisk roboczych w surowce i materiały; analizy i optymalizacji obciążenia operatorów, testowania usprawnień KAIZEN, analizy wpływu optymalizacji Lean".

Pracownicy Wydziału Zamiejscowego w Krakowie serdecznie gratulują studentom uzyskania certyfikatów - FlexSim.