21.09.2015

Dzień Otwarty i bezpłatne warsztaty w WSB za nami

Inspirujące, kreatywne, profesjonalne, coachingowe, internetowe, muzyczne, śpiewające – takie właśnie były bezpłatne warsztaty, zorganizowane w ramach Dni Otwartych Studiów Podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Z oferty WSB skorzystało ponad 1000 osób, dla których ważne było podnoszenie swoich kompetencji i uzyskanie nowych kwalifikacji.

W warsztatach, zorganizowanych 19 września 2015 r. w WSB w Dąbrowie Górniczej oraz na wszystkich Wydziałach Zamiejscowych, wzięli udział menedżerowie, przedsiębiorcy, handlowcy, nauczyciele, pedagodzy, trenerzy, pracownicy działów personalnych, marketingowcy, rodzice oraz wszyscy, zainteresowani rozwojem osobistym i zawodowym.

Programy poszczególnych warsztatów zostały przygotowywane we współpracy z profesjonalnymi wykładowcami akademickimi – cenionymi ekspertami, którzy podczas zajęć podzielili się ze słuchaczami swoim praktycznym doświadczeniem. Współpraca Uczelni z przedstawicielami wiodących firm i instytucji pozwala na stworzenie unikalnych programów kształcenia, opracowanych przede wszystkim w oparciu o ich wieloletnią praktykę oraz funkcjonowanie w przestrzeni biznesowej oraz społecznej. Uczestnicy warsztatów otrzymali certyfikaty, potwierdzające udział w szkoleniu oraz mające znaczący wpływ w przebiegu kariery zawodowej.

Udział w bezpłatnych warsztatach jest doskonałą okazją nie tylko do podniesienia własnych kompetencji, ale także do zapoznania się z systemem kształcenia podyplomowego w WSB, poznania wykładowców akademickich oraz studentów i słuchaczy. Poprzednie edycje Dni Otwartych Studiów Podyplomowych znacząco pomogły uczestnikom zajęć podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego kierunku studiów – mówił dr Marcin Lis, Prorektor ds. rozwoju i spraw studenckich WSB.

Uczestnicy wydarzenia mogli wybierać spośród kilkudziesięciu warsztatów.

W Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyły się następujące szkolenia:

- Akademia Menadżera Sprzedaży - niezapomniana przygoda dla tych, którzy są już menadżerami, jak również dla tych, którzy pragną nimi zostać - mgr Magdalena Jędryczka-Tadych
- Akademia Trenera Biznesu - skuteczne techniki trenerskie - mgr Piotr Sidor
- Rytmika i taniec dla dzieci - mgr Agnieszka Loska
- Prawo pracy w drugiej połowie 2015 roku (zmiany w obowiązujących przepisach prawa, nowe umowy terminowe, zmiany w urlopach macierzyńskich, rodzicielskich, wychowawczych i opiece nad dzieckiem) - mgr Przemysław Pogłódek
- Autyzm - choroba czy zaburzenie - mgr Marta Ir
- Symulacje produkcyjne, gry symulacyjne - mgr Sebastian Matyniak
- Pracownicy ambasadorami firmy, czyli o tym jakie znaczenie ma Employer Branding - mgr Justyna Robak
- Co piszczy w twitterze - #daneobrane - dr inż. Maciej Rostański
- HR Manager - partner w biznesie - mgr Elżbieta Gros

W Wydziale Zamiejscowym WSB w Cieszynie:

- Bezpieczeństwo i higiena pracy - dlaczego podejmujemy nieakceptowalne ryzyko? - dr Damian Czoik
- Inteligencja emocjonalna w praktyce - mgr Edyta Nowak-Żółty
- Kreatywność i estetyka ruchu w wychowaniu muzyczno-ruchowym dzieci - mgr Iwona Kaczmarczyk-Stanisz
- Profilaktyka logopedyczna oparta na rozwijaniu motoryki narządów mowy - mgr Józef Oczadły
Nie mówię… i co teraz? Dlaczego neurologopeda? - mgr Anna Dziedziak-Skark

W Wydziale Zamiejscowym WSB w Żywcu:

- Using games in teaching English to young learners - mgr Izabela Brączek
- Youtube in kindergarten - mgr Przemysław Halama

W Wydziale Zamiejscowym WSB w Krakowie:

- Mowa-Rozwój-Zaburzenia. Warsztaty dla wychowawców i rodziców - dr Elżbieta Minczakiewicz
- Dobry program to podstawa - jak zbudowany jest program nauczania oraz jak stworzyć swój własny? - dr inż. Paweł Sobczak
- Warsztaty emisji głosu i wystąpień publicznych - dr Krzysztof Prystupa

W Wydziale Zamiejscowym WSB w Olkuszu:

- Rachunkowość, czyli strach ma wielkie oczy - mgr Agnieszka Piróg
- Opóźniony rozwój mowy czy tylko różnicowanie? - praktyczne rady - mgr Marzena Nguyen
- Diagnoza psychopedagogiczna dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym - mgr Małgorzata Spendel

W kolejnej edycji Dni Otwartych Uczelnie nie może zabraknąć i Ciebie!