Festiwal Nauki w KRAKOWIE 9-15 marca 2020

W dniach 9-15 marca 2020 roku odbędzie się ósma edycja Festiwalu Nauki, organizowanego przez Wydział Zamiejscowy w Krakowie Akademii WSB. Tegoroczna edycja Festiwalu Nauki to możliwość uczestnictwa w spotkaniach z wybitnymi postaciami ze świata nauk technicznych, bezpieczeństwa narodowego i psychologii,. Wśród gości: prof. Anna Francik, dr inż. Zbigniew Kopa oraz dr inż. Rafał Karaś.

Festiwal Nauki w Krakowie to cykliczne, popularnonaukowe przedsięwzięcie, którego celem w nawiązaniu do działalności uczelni jest łączenie dwóch niezwykle istotnych obszarów, jakimi są nauka i biznes. To czas i miejsce, w którym przedstawiane i promowane są osiągnięcia nauki, inicjatywy społeczne oraz przedsięwzięcia naukowo - biznesowe na rzecz rozwoju społeczeństwa.

Festiwal Nauki odbywa się równolegle w Dąbrowie Górniczej (w siedzibie Akademii WSB) oraz Wydziałach Zamiejscowych uczelni w Cieszynie, Żywcu i Olkuszu. W ciągu 7 dni festiwalowych zorganizowanych zostanie około 150 spotkań (wykłady, warsztaty, laboratoria, pokazy, debaty, dyskusje panelowe). PROGRAM 16 FESTIWALU NAUKI AKADEMII WSB .

Koordynator Festiwalu Nauki w Krakowie

dr inż. Rafał Karaś

Kontakt tel.: 885-588-800

e-mail: rkaras@wsb.edu.pl

Program VIII Festiwalu Nauki w Krakowie:

Poniedziałek 9 marca 2020r.

godz. 9.00  - dr inż. Rafał Karaś – „Co to byłoby gdyby światem rządzili inżynierowie i technicy ?”

godz. 12.00 - dr inż. Rafał Karaś – „Dlaczego BHP jest ważne ? – studium przypadków.”

Wtorek 10 marca 2020r.

godz. 9.00   - dr inż. Rafał Karaś – „O czym warto marzyć ? – innowacyjne produkty i technologie.”

godz. 11.00 - dr inż. Rafał Karaś – „Jak przeprowadzić audyty ? – uniewersalne narzędzia do zarządzania.”

godz. 14.00 - prof. Anna Francik "Organizacja i zarządzanie kluczem do sukcesu"

godz. 17.00 - dr inż. Zbigniew Kopa  -  "Interwencje zbrojne poza granicami kraju"

Środa 11 marca 2020r.

godz. 14.00 - dr inż. Rafał Karaś – „Doskonalenie, czyli podstawowa zasada działalności Zakładowej Kontroli Produkcji.”

Czwartek 12 marca 2020r.

godz. 9.00 - dr inż. Rafał Karaś – „Nagrody jakości – warsztaty praktyczne.”

godz. 11.00 - dr inż. Rafał Karaś – „Katastrofalna logistyka czyli to o czym nikt nie mówi”

Piątek 13 marca 2020r