13.07.2018

Gala absolwentów w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB

Gala  absolwentów studiów podyplomowych w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB

To był wyjątkowy dzień dla absolwentów studiów podyplomowych w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB ponieważ podczas uroczystości zostały rozdane świadectwa ukończenia studiów podyplomowych na kierunkach:

- Logistyka i spedycja dla nauczycieli.

- Kwalifikacyjne pedagogiczne.

- Logopedia.

- Neurologopedia.

- Ochrona danych osobowych w administracji i biznesie - Inspektor ochrony danych.

- Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.

W gali uczestniczył przedstawiciele władz uczelni: Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem  dr. Marcin Lis oraz Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie dr inż. Rafał Karaś. W Gali uczestniczyli również wykładowcy, mentorzy i promotorzy dr inż. Paweł Sobczak, mgr Barbara Krawczyk, mgr Iwona Deptuch – Kowalczyk, mgr Agnieszka Oleksiewicz-Kędziora, mgr Anna Wisłocka i dr Damian Czoik.

Galę uświetnił koncert "Operetki czar" w wykonaniu tenora Oskara Jasińskiego.

Jeszcze raz Szanownym Gościom, Absolwentom oraz bliskim i znajomym dziękujemy serdecznie za przybycie na Galę i gratulujemy sukcesu wszystkim absolwentom studiów podyplomowych Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB.