15.07.2021

Gala Akademicka dla absolwentów studiów podyplomowych w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB

Wydział Zamiejscowy w Krakowie podczas uroczystej Gali Akademickiej świętował 9 lipca 2021 roku zakończenie studiów podyplomowych. Absolwenci mieli możliwość po raz pierwszy od dawna spotkać się bezpośrednio i osobiście odebrać świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz gratulacje ukończenia studiów.

W dniu 9 lipca br. w Hotelu Qubus Kraków odbyła  się uroczystość wręczenia dyplomów dla absolwentów studiów podyplomowych. Ponad 54 słuchaczy, którzy ukończyli w lipcu 2021 r. studia podyplomowe, dołączyło do grupy ponad 900 absolwentów studiów podyplomowych Akademii WSB Wydziału Zamiejscowego w Krakowie. Podczas inauguracji Gali Akademickiej głos zabrały : Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB – dr Julita Mlaskawa oraz Dyrektora ds. Operacyjnych Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB - Bożena Garbocz. Spośród tegorocznych absolwentów studiów podyplomowych, realizowanych w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB, wyróżniono 4 absolwentów za zaangażowanie, ponadprzeciętną aktywność podczas zajęć oraz najwyższe wyniki uzyskane podczas egzaminów semestralnych. Wyróżnienia otrzymali m.in.:

• Pani Małgorzata Nowak
  • Pani Lidia Bugajska
  • Pani Anna Bondyra
  • Pan Szymon Szwej

Wyróżnieni Absolwenci otrzymali vouchery na studia podyplomowe ufundowane przez Akademię WSB oraz vouchery ufundowane przez naszych Partnerów. Galę wręczenia dyplomów uświetnił wykład „Powszechne przywództwo”, który poprowadził dr Lech Górniak, nauczyciel akademicki, konsultant, trener, mentor, coach środowisk biznesowych.