13.07.2015

Gala wręczena dyplomów absolwentom studiów podyplomowych WSB Kraków

Ponad 200 absolwentów Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń w Krakowie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odebrało z rąk przedstawicieli władz Uczelni i promotorów dyplomy ukończenia studiów podyplomowych. Uroczystość odbyła się w Pałacu Krzysztofory w sobotę 11 lipca 2015 roku.

W Gali udział wzięli, m.in.: dr Marcin Lis, Prorektor ds. Rozwoju i Spraw Studenckich WSB oraz mgr Dominik Penar, Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego, a także przedstawiciele partnerów biznesowych i przyjaciół Uczelni.

Podczas Gali dyplomy wręczono absolwentom kierunków:

• Zarządzanie BHP
  • Autyzm, Zespół Aspergera oraz inne całościowe zaburzenia rozwojowe
  • Logopedia
  • Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.

Zobacz ofertę studiów podyplomowych Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń WSB w Krakowie

W części artystycznej wystąpił zespół NeedForStrings, prezentując podczas koncertu standardy muzyki klasycznej i ich współczesne aranżacje.