Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia - Kraków

Dnia 5. kwietnia br. w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB odbyła się Uroczysta Gala wręczenia dyplomów Absolwentom studiów I i II stopnia kierunków: Bezpieczeństwo narodowe, Inżynieria zarządzania oraz Zarządzanie.

Uroczystość zainaugurował mgr Tomasz Szanser, Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB, który przywitał Absolwentów oraz ich rodziny słowami" Uroczystość wręczenia dyplomów Absolwentom jest zawsze wielkim świętem i bardzo wzniosłym wydarzeniem dla Uczelni. Jest to dla nas wielka radość i zaszczyt, że możemy ten dzień celebrować wraz z Państwem, z przedstawicielami społeczności akademickiej oraz z najbliższymi Państwu osobami."

Gala wręczenia dyplomów Absolwentom jest szczególną okazją do wręczenia Absolwentom Akademii WSB wyróżnień za najlepsze prace dyplomowe oraz bardzo wysokie wyniki w nauce. W roku akademickim 2022/2023 na wniosek promotorów i recenzentów JM Rektor Akademii WSB wyróżniła autorów 18 prac dyplomowych. Wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce przyznano 4 absolwentom.

Uroczystość uświetnił występ artystyczny Wybitnego Tenora Oskara Jasińskiego. Absolwenta Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego. Laureata nagród międzynarodowych oraz wyróżnień. Współpracującego z Teatrem Wielkim w Łodzi, Mazowieckim Teatrem Muzycznym, Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia oraz Filharmoniami na terenie całego kraju…

Jak sam mówi o sobie „Przede wszystkim śpiewam, śpiewam i jeszcze raz śpiewam. „

Słowami "Drodzy Absolwenci gratuluję Wam uzyskanego dyplomu, życzę licznych sukcesów naukowych, realizacji planów i wielu sił do podejmowania nowych, twórczych wyzwań. Mam nadzieje, że to dopiero początek Waszej przygody z edukacją, a otrzymany dyplom jest tylko paszportem do dalszego rozwoju, zdobywania nowych kwalifikacji i nabywania nowych kompetencji ale przede wszystkim do realizacji marzeń" Dyrektor ds. Operacyjnych Wydziału Zamiejscowego Kraków Akademii WSB Bożena Garbocz zakończyła uroczystość.

Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników!