Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia - Kraków

W sobotę 9 kwietnia br. w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Krakowie odbyła się Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia kierunków: Bezpieczeństwo narodowe, Inżynieria Zarządzania oraz Zarządzanie.

Gala wręczenia dyplomów jest zwieńczeniem Waszej ciężkiej pracy. Dziękuję, że jesteście Państwo z nami i tworzycie społeczność akademicką naszej uczelni zwłaszcza w tym trudnym i wymagajacym czasie. Nie rezygnujcie z marzeń, pogłębiajcie wiedzę, poszerzajcie hotyzonty, zdobywajcie nowe kompetencje, podnoście kwalifikacje – mówiły podczas rozpoczęcia dr Julita Mlaskawa - Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie oraz Bożena Garbocz - Dyrektor ds. Operacyjnych Wydziału Zamiejscowego w Krakowie.

Uroczystość była okazją do wręczenia Absolwentom Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB wyróżnień za najlepsze prace dyplomowe oraz bardzo wysokie wyniki w nauce. W roku akademickim 2021/2022 na wniosek promotorów i recenzentów JM Rektor Akademii WSB wyróżniła autorów 8  prac dyplomowych. Wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce przyznano 3 absolwentom.

Najlepszym absolwentem okazał się Pan mgr Andrzej Wawer, absolwent kierunku Zarządzanie II stopnia. Jednocześnie Pan mgr Andrzej Wawer otrzymał wyróżnienie za pracę dyplomową.

Wyróżnienia za najlepszą pracę dyplomową otrzymali również: inż. Apolonia Kwintowska, inż. Grzegorz Bajerek, inż. Krzysztof Krawczyk, inż. Grzegorz Walczak, inż. Żaneta Płatek, mgr Karolina Śliwa.

Podczas uroczystości wyróżniono również Absolwentów, którzy swoją osobowością szczególnie zapisali się w naszej pamięci. To wyróżnienia za inspirację i aktywne działania na rzecz integracji społeczności akademickiej, a także za wspaniałe umiejętności organizacyjne oraz perfekcyjną komunikację.

Nagrodę Rektora w kategorii „PRZYJACIEL DZIEKANATU” – za wysoki poziom empatii, codzienny uśmiech i postawę niosącą radość, a także dążenie do utrzymywania przyjaznej atmosfery w grupie Słuchaczy otrzymał Pan mgr Michał Starowicz – absolwent kierunku Zarządzanie studia II stopnia.

Nagrodę Rektora w kategorii „CZŁOWIEK AKCJI” – za wyjątkowe zaangażowanie, determinację i dociekliwość w pozyskiwaniu informacji dla grupy, praktyczne wdrażanie projektów i planów rozwiązań oraz zgłaszanie inicjatyw w imieniu grupy otrzymał Pan inż. Krzysztof Krawczyk – absolwent kierunki Inżynieria zarządzania studia I stopnia.

Uroczystość uświetnił występ artystyczny Pana Krzysztofa Respondka oraz Pana Aleksandra Woźniaka.

Pan Krzysztof Respondek - aktor serialowy i teatralny, członek Kabaretu Rak, wokalista, konferansjer. Absolwent studiów na Wydziale Aktorskim PWST we Wrocławiu.

Pan Aleksander Wożniak - kompozytor, producent muzyczny, realizator dźwięku i autor tekstów. Ukończył Akademię Muzyczną w Krakowie na wydziale Edukacji Muzycznej, specjalność dyrygencka.

Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników!