I Forum Przedsiębiorczości Powiatu Bocheńskiego

W siedzibie Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni im. St. Staszica 15 czerwca 2023 r. odbyło się I Forum Przedsiębiorczości Powiatu Bocheńskiego. W ramach tego wydarzenia organizowanego przez Starostę Powiatu Bocheńskiego – Pana Adama Kortę oraz Powiatowy Urząd Pracy udało się zgromadzić przedsiębiorców, specjalistów i pasjonatów z całego regionu. Po oficjalnym otwarciu nastąpił wykład prof. Jerzego Hausnera pod tytułem „Sytuacja i perspektywy polskiej gospodarki”.

Na Forum obecne było stoisko Akademii WSB obsługiwane przez Wydział Zamiejscowy w Krakowie pod kierownictwem prodziekana Tomasza Szansera, na którym uczestnicy wydarzenia i uczniowie Zespołu Szkół mieli możliwość zapoznania się nie tylko z uczelnianą ofertą studiów I i II stopnia, ale także studiów podyplomowych i szkoleń. W trakcie rozmów kuluarowych podjęto rozmowy dotyczące podpisania porozumienia o współpracy pomiędzy Starostwem Powiatowym, a Akademią WSB, które będą kontynuowane jeszcze w czerwcu.

I Forum Przedsiębiorczości zostało zakończone uroczystością wręczenia pamiątkowych dyplomów i statuetek dla najlepszych przedsiębiorców z terenu powiatu bocheńskiego. Udział w Forum to doskonała okazja do nauki, wymiany pomysłów i nawiązania cennych kontaktów biznesowych.