Inauguracja III edycji programu Złoty Student

Już po raz trzeci studenci Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB uczestniczyli w Inauguracji programu "Złoty Student".

Projekt „Złoty Student” ma pomóc w odkrywaniu i rozwijaniu talentów najlepszych studentów chcących podnosić swoje kompetencje i zdobywać nowe doświadczenia. Specjalny program mentoringowy ma wspierać młodych ludzi w zakresie budowania potencjału zawodowego oraz świadomego kreowania ścieżki kariery przy jednoczesnym zaangażowaniu w życie studenckie oraz realizację działań na rzecz Uczelni. Dzięki temu najlepsi studenci staną się ambasadorami Akademii WSB.

Uczestników projektu podczas inauguracji przywiał:

• prof. Marcin Lis - Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

Wykład dla studentów „Stress4help - czyli jak wzmocnić swoją pewność siebie w nowym roku szkolnym?” wygłosiła dr Edyta Nowak-Żółty, Prodziekan Wydziału Zamiejscowego Akademii WSB w Cieszynie.

Studenci zapoznali się również z działalnością akademickich kół naukowych i wzięli udział w grze terenowej „Złote Indeksy poznają uczelnię”. Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody – najnowsze gadżety Akademii WSB. Wszystkim uczestnikom programu „Złoty Student” zostały wręczone koszulki.