20.10.2014

Inauguracja Roku Akademickiego w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie

W dniu 20 października 2014 r. w siedzibie Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się Inauguracja roku akademickiego 2014/2015. W uroczystości uczestniczyli studenci studiów I stopnia oraz słuchacze Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń WSB  w Krakowie.

Studentów przywitał dr Marcin Lis, Prorektor ds. Rozwoju i Spraw Studenckich. Reprezentant władz WSB przedstawił możliwości jakie stoją przed studentami WSB w zakresie zdobywania doświadczenia zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i zdobywania w trakcie procesu kształcenia cenionych na rynku pracy certyfikatów. Dr Marcin Lis, zaprezentował wykład inauguracyjny z obszaru podnoszenia jakości zarządzania i poprawy efektywności w przedsiębiorstwie.