09.11.2016

Inauguracja Roku Akademieckiego 2016/2017 w Wydziale Zamiejscowym WSB w Krakowie

W sobotę 29 października 2016 roku w Muzeum Lotnictwa Polskiego odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

W ceremonii uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, kultury i oświaty, służb mundurowych, reprezentanci instytucji użyteczności publicznej i praktyki gospodarczej (w tym członkowie Rady Ekspertów WSB) oraz studenci.

Podczas immatrykulacji listy gratulacyjne z rąk dr. Marcina Lisa, Prorektora ds. Rozwoju i Spraw Studenckich odebrali studenci I roku. Inauguracja Roku Akademickiego była również okazją do wręczenia nagród i wyróżnień. Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymała Pani prof. Jadwiga Stawnicka.

Wyróżnienia za wysoką jakość prowadzonych zajęć dydaktycznych otrzymali:

• prof. zw. dr hab. Anna Francik
  • prof. dr hab. Jan Czempas
  • dr Krystian Kucharczyk

Listy gratulacyjne odebrały również przedstawicielki studiów podyplomowych, które w nowym roku akademickim rozpoczęły studia razem ze słuchaczami 9 kierunków.

Wyróżnienia trafiły także do najlepszych studentów Wydziału Zamiejscowego w Krakowie, na kierunkach Bezpieczeństwo Narodowe i Inżynieria Zarządzania, którzy podczas swojej edukacji osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce. Wyróżnienia otrzymali: Piotr Gajda, Wiesław Graca, Mirosław Popławski, Łukasz Prażuch oraz Dariusz Świstek.

Listy gratulacyjne odebrali również studenci szczególnie zaangażowani w działalność na rzecz społeczności akademickiej Wydziału w Krakowie: Katarzyna Gaweł oraz Grzegorz Szymocha.

Szczególne podziękowania trafiły do rąk mł. bryg. mgr Wojciecha Deli, mł. kpt. Małgorzaty Maluty ze Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej Krakowie oraz Konrada Grybla z Młodzieżowej Rady Miasta za zaangażowanie i działania na rzecz promocji Wydziału w Krakowie.

Wykład inauguracyjny pt. „Organizacja z duszą - rozszerzenia granic zarządzania czy diametralna zmiana?” wygłosiła prof. dr hab. Anna Francik.

Oprawę muzyczną uroczystości zapewnił chór "Harmonia" Uniwersytetu Śląskiego pod batutą dr hab. Izabeli Zieleckiej-Panek.