18.10.2021

Inauguracja wykładów w ramach Otwartej Akademii Nauki AWSB w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie

We wtorek 12 października w Siedzibie Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej gościliśmy uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie. Uczniowie brali udział w dwóch warsztatach.

W dniach 12-13 października w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie zainaugurowano pierwsze spotkania w ramach Otwartej Akademii Nauki AWSB.

We wtorek 12 października w Siedzibie Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej gościliśmy uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  w Andrychowie. Uczniowie brali udział w dwóch warsztatach:

• Telematyka - nowoczesne  rozwiązania  i narzędzia  wykorzystywane w transporcie – warsztat prowadzony przez dr inż. Iwonę Krzyżewską
  • Systemy  RFID oraz RTLS w magazynowaniu i  transporcie -warsztat prowadzony przez dr inż. Pawła Sobczaka

W środę 13 października naszymi gośćmi byli uczniowie Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale. W tym dniu przyszli studenci brali czynny udział w trzech warsztatach prowadzonych przez dr inż. Pawła Sobczaka dotyczących następującej tematyki:

• Realizacja zadania magazynowego
  • Systemy ERP i WMS w gospodarce
  • Centra logistyczne  - gdzie lokalizować

Uczniowie mieli możliwość poznania Uczelni oraz specyfiki realizowanych zajęć i przedmiotów.