Kolejny "Dzień Bezpłatnych Szkoleń" za nami!

80 osób uczestniczyło 18 lutego 2017 r. w „Dniu Bezpłatnych Szkoleń”  Wyższej Szkoły Biznesu zorganizowanym w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie. To kolejna akcja szkoleniowa jaką przygotowała nasza uczelnia, skierowana do wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym, poszerzaniem zainteresowań, umiejętności i kompetencji.

W tym dniu uczestnicy mogli wybrać interesujące ich szkolenie spośród 8 zaproponowanych.

Szkolenia poprowadzili wybitni eksperci:  prof. Janusz Morbitzer, dr Danuta Morańska, dr Paweł Sobczak, st. bryg. dr inż. Bogusław Kogut, st. bryg. dr inż. Robert Wolański, bryg. dr n. med. Mariusz Chomoncik, mgr Agnieszka Loska.

W programie dnia znalazły sie tematy:

Temat szkolenia I:   „Cyfrowe dzieci - nowe wyzwania edukacyjne".
Temat szkolenia II:  „Refleksyjne uczenie się”
Temat szkolenia III: „Projekt w sieci czyli WebQuest na Bloggerze”
Temat szkolenia IV: „Usprawnienie procesów sprzedażowych, logistycznych i magazynowych z wykorzystaniem RFID”
Temat szkolenia V:  „Rytmika i taniec dla dzieci - warsztaty dla nauczycieli”

W tym dniu zainagurowana została również nowa inicjatywa WSB, po raz pierwszy w Krakowie odbyło sie I Seminarium Akadamie e-Nauczyciela.

A ciekawym wydarzeniem, sczególnie dla Służb i klas mundurowych były szkolenia poprowadzone przez ekspertów i praktyków związanych z Państwową Strażą Pożarną:
Temat szkolenia VI:   "Zagraniczne misje ratownicze polskiej grupy poszukiwawczo -ratowniczej HUSAR POLAND"
Temat szkolenia VII:  "Wybrane kierunki innowacji materiałowych w ochronach osobistych służb ratowniczych"
Temat szkolenia VIII: "Krajowy system ratowniczo-gaśniczy - największe wyzwania"

Szkolenia oferowane w ramach „Dnia bezpłatnych szkoleń” są ściśle powiązane z ofertą studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Biznesu. Uczestnicy, których zainteresuje tematyka poruszana w trakcie bezpłatnego szkolenia mogą rozszerzyć wiedzę w danym zakresie wybierając studia podyplomowe spośród bogatej oferty kierunków na Wydziale Zamiejscowym w Krakowie.

Już dziś zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez Wyższą Szkołę Biznesu Wydział Zamiejscowy w Krakowie,  szczegóły wkrótce.

20.02.2017 /ek/