17.11.2015

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej podpisały porozumienie dotyczące studiów podyplomowych

W dniu 6 listopada 2015 roku Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej podpisały porozumienie o współpracy w zakresie kształcenia podyplomowego.

Jeszcze jest możliwość rozpoczęcia oświatowych studiów kwalifikacyjnych - ostatnie wolne miejsca na studia podyplomowe MCDN i WSB

Dokument szczegółowo określający zakres oraz kierunki kształcenia sygnowali: Jarosław Chodźko, Dyrektor MCDN, Małgorzata Dutka-Mucha, Wicedyrektor MCDN ds. ODN w Krakowie oraz dr Marcin Lis, Prorektor ds. Rozwoju i Spraw Studenckich.

Dotychczasowa aktywna współpraca Partnerów zaowocowała uruchomieniem w roku akademickiem 2015/2016 następujących kierunków studiów podyplomowych:

Autyzm, Zespół Aspergera oraz inne całościowe zaburzenia rozwojowe - diagnoza i terapia - studia kwalifikacyjne

Logistyka i spedycja dla nauczycieli - studia kwalifikacyjne

Logopedia - studia kwalifikacyjne

Neurologopedia - studia kwalifikacyjne

Rytmika i taniec w wychowaniu muzyczno-ruchowym dzieci - studia kwalifikacyjne

Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne - studia kwalifikacyjne

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!

Wspólne działania mają również na celu stałe monitorowanie zapotrzebowania rynku pracy w sektrze oświaty, w celu dostosowania programów i kierunków kształcenia podyplomowego nauczycieli, pedagogów, terapeutów, psychologów, kadry zarządzającej placówkami oświatowymi.