07.03.2020

Obrony prac dyplomowych w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB

W dniu 29.02.2020 odbyły się obrony prac dyplomowych w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB na kierunku Inżynieria zarządzania. Był to wielki dzień będący ukoronowaniem wieloletniego wysiłku dla osób które w tym dniu uzyskały tytuł inżyniera.

Prezentowane prace dyplomowe przed komisją składającą się z prof. dr hab. inż. Lecha Bukowskiego, dr inż. Pawła Sobczaka oraz dr inż. Rafała Karasia, dotyczyły bieżących problemów z zakresu inżynierii, logistyki oraz zarządzania. Wszystkie prace opisywały indywidualny problem badawczy, a zaproponowane nowe rozwiązania miały cechy autorskie.

W okazji tego wyjątkowego dnia wszyscy Pracownicy Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB bardzo serdecznie gratulują Absolwentom studiów I stopnia i gorąco zapraszają do kontynuowania nauki już na II stopniu studiów magisterskich. :)