OTWARTA AKADEMIA NAUK Akademii WSB dla uczniów z Województwa Małopolskiego.

OTWARTA AKADEMIA NAUK Akademii WSB dla uczniów z Województwa Małopolskiego.

Na zaproszenie władz Akademii WSB w dniu 15.01 odbył się wykład specjalny wykład dla uczniów z Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica z Olkusza. Wykład pod tytułem „Katastrofalna logistyka czyli to o czym nikt nie mówi” przeprowadził dr inż. Rafał Karaś. Wykład odbył się on w murach gmachu głównego Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.  Podczas wizyty uczniowie mieli dodatkowo możliwość zapoznania się z organizacją uczelni, pełną ofertą studiów oraz z możliwościami nowoczesnego oprogramowania do nadzoru procesów produkcyjnych i logistycznych programem Flexsim.

Zainteresowane szkoły, nauczyciele oraz wychowawcy organizacją podobnych wydarzeń w roku 2020 proszeni są o kontakt pod numerem telefonu 885 588 800 lub mail rkaras@wsb.edu.pl