Otwarta Akademia Nauk Akademii WSB w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy

W dniu 20 stycznia 2020 r. Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB dr inż. Rafał Karaś przeprowadził wykład dla uczniów Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy pod tytułem Co by było gdyby światem rządzili technicy? W ramach wykładu uczniowie kierunków technik logistyki, technik pojazdów samochodowych, technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki odbyli warsztaty związane zarządzaniem informacją i projektami technicznymi w praktyce.

W celu kontynuacji rozważań dotyczących wyzwań inżynierskich i bezpieczeństwa narodowego uczniowie zostali zaproszeni do Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB w ramach realizacji wspólnej umowy partnerskiej.

Zainteresowane szkoły, nauczyciele oraz wychowawcy organizacją podobnych wydarzeń w roku 2020 są proszeni o kontakt

dr inż. Rafał Karaś

nr tel.: 885 588 800