24.02.2020

Pierwszy etap szkolenia Legii Akademickiej już za nami

Legia Akademicka to program skierowany do studentów wszystkich kierunków, zarówno kobiet jak i mężczyzn, którzy chcieliby odbyć szkolenie wojskowe, uzyskać stopień wojskowy, z myślą o wstąpieniu do wojska i służby czynnej. To przygoda, realizacja własnych pasji, szansa na zdobycie dodatkowych kwalifikacji.

Akademia WSB jako jedna z 3 uczelni w województwie śląskim została wybrana przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego do realizacji programu Legia Akademicka.  W obecnej edycji Legii Akademickiej wzięła  udział bardzo liczna grupa studentów WZ Kraków  Akademii WSB. Studenci zakończyli pierwszy etap szkolenia – etap  teoretyczny. Przed nimi kolejne dwa etapy szkolenia praktycznego. Życzymy wytrwałości.