02.07.2016

Płatne staże i praktyki dla studentów WSB!

Kolejna firma zaprasza studentów WSB na staże i praktyki zawodowe.

Bahlsen Polska Sp z o.o., oddział w Skawinie, wiodący w Polsce producent wyrobów cukierniczych międzynarodowych marek HIT, LEIBNIZ oraz krajowej marki KRAKUSKI, proponuje staże i praktyki w następujących działach :

Zarządzanie Jakością - Logistyka - Produkcja -

- Marketing - Rozwój - HR - Sprzedaż - Zakupy - Controlling - Finanse - IT -

Propozycja skierowana głównie do studentów III, IV i V semestru Inżynierii Zarządzania na specjalnościach: Logistyka i transport, Inżynier jakości, Inżynier BHP oraz Menadżer projektu.

Grupa Bahlsen oferuje duże możliwości praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy oraz profesjonalny rozwój zawodowy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

praca@bahlsen.pl

wpisując w temacie e-maila "Staż WSB"

lub aplikując online poprzez stronę http://www.bahlsen.pl/aplikujonline .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

/ ek, 01.07.2016 r. /