10.08.2017

PRACA DLA ABSOLWENTÓW I SŁUCHACZY OŚWIATOWYCH STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

UWAGA ABSOLWENCI I SŁUCHACZE OŚWIATOWYCH STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

Fundacja Popularyzacji Edukacji Artystycznej oraz ośrodek zajęć pozaszkolnych Muzyka dla Smyka poszukują wśród naszych studentów i absolwentów osób chętnych do pracy w charakterze instruktora rytmiki oraz nauczycieli gry na instrumentach: gitarze, fortepianie i skrzypcach.
Zajęcia w przedszkolach, żłobkach i domach kultury na terenie Krakowa i okolic (Skawina, Kalwaria Zebrzydowska, gmina Michałowice i Zielonki).

Oferta przeznaczona szczególnie dla słuchaczy i absolwentów kierunku Rytmika i taniec w wychowaniu muzyczno-ruchowym dzieci - studia kwalifikacyjne  oraz Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne - studia kwalifikacyjne!

Fundacja Popularyzacji Edukacji Artystycznej oraz ośrodek zajęć pozaszkolnych Muzyka dla Smyka zapraszają Państwa do współpracy.

PRACA DLA INSTRUKTORÓW RYTMIKI

Poszukujemy otwartego na nowe wyzwania, odpowiedzialnego i rzetelnego instruktora rytmiki do prowadzenia zajęć w przedszkolach i żłobkach.
LUBISZ SPĘDZAĆ CZAS Z DZIEĆMI? KOCHASZ MUZYKĘ?
Oferujemy pracę w zgranym zespole, dostęp do biblioteki nut, wypożyczalni instrumentów oraz wielu pomocy dydaktycznych takich jak chusty animacyjne, instrumenty perkusyjne, wstążki, piłki itp.

Wymagania:
• dobry kontakt z dziećmi,
• ukończona szkoła muzyczna II-st (niekoniecznie na wydziale rytmiki),
• praca wymaga przemieszczania się po Krakowie, dlatego mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód,
• mile widziane udokumentowane doświadczenie w pracy z dziećmi oraz dodatkowe kursy i szkolenia.

Zajęcia odbywają się na trenie Krakowa i okolic.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: kontakt@MuzykaDlaSmyka.edu.pl do 15.08.2017r.

PRACA DLA NAUCZYCIELA GRY NA FORTEPIANIE

Poszukujemy otwartego na nowe wyzwania, odpowiedzialnego i rzetelnego nauczyciela do prowadzenia lekcji gry na fortepianie w szkołach i domach kultury.
LUBISZ PRACĘ Z DZIEĆMI I MŁODZIEŻĄ? KOCHASZ MUZYKĘ I CHCESZ ZARAŹIĆ SWOJĄ PASJĄ INNCH?
Oferujemy pracę w zgranym zespole w prężnie rozwijającej się Fundacji, dostęp do biblioteki nut, wypożyczalni instrumentów oraz wielu pomocy dydaktycznych potrzebnych do prowadzenia zajęć.

• ukończona szkoła muzyczna II-st, (instrument główny lub dodatkowy fortepian),
• umiejętność dostosowania repertuaru do ucznia,

PRACA DLA NAUCZYCIELA GRY NA GITARZE

Poszukujemy otwartego na nowe wyzwania, odpowiedzialnego i rzetelnego nauczyciela do prowadzenia lekcji gry na gitarze w szkołach i domach kultury.

• ukończona szkoła muzyczna II-st, (instrument główny lub dodatkowy - gitara),
• umiejętność dostosowania repertuaru i technik gry na instrumencie do ucznia,

PRACA DLA NAUCZYCIELA GRY NA SKRZYPCACH

Poszukujemy otwartego na nowe wyzwania, odpowiedzialnego i rzetelnego nauczyciela do prowadzenia lekcji gry na skrzypcach w szkołach i domach kultury.

Wymagania:
• ukończona szkoła muzyczna II-st, (instrument główny lub dodatkowy SKRZYPCE, ALTÓWKA),
• umiejętność dostosowania repertuaru do ucznia,

Zajęcia odbywają się na trenie Krakowa i okolic.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres kontakt@MuzykaDlaSmyka.edu.pl do 15.08.2017r.

.  .  .

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt bezpośrednio z Zespołem Muzyka dla Smyka:

tel. 535-351-929, 570-151-929
e-mail: kontakt@muzykadlasmyka.edu.pl

Prosimy o udostepnianie informacji dalej.

/ek, 09.08.2017/