14.06.2016

Pracodawcy chcą naszych studentów!

Największe firmy z branży logistycznej zapraszają naszych studentów na staże i praktyki!

To znakomita szansa na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejetności w nowoczesnej przestrzeni magazynowej i terminalach usytuowanych w centrach dystrybucyjnych głównych regionów handlowych w Polsce: Poznań (region Wielkopolski i Polska północno-zachodnia), Wrocław (Dolny Śląsk), Dąbrowa Górnicza (Górny Śląsk i Polska Południowo-wschodnia), Błonie (Polska centralna i wschodnia), Łódź (Polska centralna), Bydgoszcz (Polska Północna), Kraków (Polska południowa).

Czy zaplanowałeś już logistykę swojej kariery? Rhenus Logistics S.A. należy do czołówki operatorów logistycznych w Polsce. Od ponad 20 lat firma gwarantuje kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw i bogactwo innowacyjnych rozwiązań zarówno w obszarze logistyki kontraktowej spedycji, dystrybucji, transportu krajowego i międzynarodowego, a także świadcząc specjalizowane usługi typu Value Added Services i Home Delivery. Standardem w Firmie są zaawansowane rozwiązania IT oparte na SAP.  Jesteście gotowi na transwer wiedzy i innowacji?  Rhenus Logistics zaprasza.

PRAKTYKANT W DZIALE TRANSPORTU

Miejsce pracy: Kraków (Rybitwy)
Region: małopolskie

Opis stanowiska:

Do głównych zadań praktykanta będzie należało aktywne wspieranie pracy oddziału w kwestiach administracyjno- biurowych, m.in.:  nadzór nad obiegiem dokumentów, archiwizację, bieżące wsparcie pracy oddziału, pomoc w sprawach organizacyjnych.

Wymagania:

• Gotowość do podjęcia praktyk na okres min. 3 miesięcy, w wymiarze nie mniejszym niż 20 godzin tygodniowo
  • Dokładność, skrupulatność, zaangażowanie
  • Status studenta (mile widziani studenci kierunków logistycznych)
  • Sprawna obsługa pakietu MS Office

Oferujemy:

• Praktyki na okres 3 m-cy w uzgodnionym wymiarze godzin
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość poznania pracy na stanowisku Dyspozytor
  • Możliwość poznania obsługi programów logistycznych (SPEED, SAP)
  • Zaświadczenie o odbyciu praktyk
  • Zwrot kosztów dojazdu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres

rekrutacja@pl.rhenus.com

w tytule wpisując nazwę stanowiska oraz miejscowość.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

/ ek, 14.06.2016 r. /