28.01.2016

PROMOCJE DLA KANDYDATÓW

Rozpoczynając studia I stopnia, licencjackie lub inzynierskie w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie możesz skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek i promocji.

Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie i studiuj taniej.

Bonifikata "IM WCZEŚNIEJ TYM TANIEJ"

Im wcześniej zarejestrujesz się online i złożysz dokumenty - tym promocja jest wyższa!

Taniej o 550 zł

Promocja 550 zł dla osób, które zarejestrują się online do 31.01.2016 i złożą dokumenty do 14.02.2016 roku. Bonifikata zmniejsza VII ratę czesnego płatną do 5 sierpnia 2016 r. o 150 zł oraz zwalnia z opłaty wpisowego w wysokości 400 zł - łącznie 550 zł.

Taniej o 500 zł

Promocja 500 zł dla osób, które zarejestrują się online do 29.02.2016 dla rozpoczynających studia w semestrzeletnim roku akademickiego 2015/2016. Bonifikata zmniejsza VII ratę czesnego płatną do 5 sierpnia 2016 r. o 100 zł oraz zwalnia z opłaty wpisowego w wysokości 400 zł - łącznie 500 zł.

Przenieś się na studia do WSB

Bonifikata w łącznej wysokości 800 zł dla studentów innych Uczelni niż Wyższa Szkoła Biznesu, którzy zdecydują się przenieść na semestr wyższy niż pierwszy, na studia do Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Aby skorzystać z bonifikaty należy przedstawic aktualną legitymację studencką. Bonifikata zmniejsza VI ratę czesnego o 200 zł i VII ratę czesnego płatną do 5 sierpnia 2016r. o 200 zł oraz zwalnia z opłaty wpisowego w wysokości 400 zł - łącznie 800 zł.

a ponad to:

Bonifikata "Ekipa z pracy"

Bonifikata "Ekipa z pracy"  Bonifikata w wysokości jednej raty czesnego - 200 zł (VII rata czesnego płatna do 5 sierpnia 2016 r.) dla pracowników firm lub instytucji, wspólnie rozpoczynających studia stanowiących grupę co najmniej 5 pracowników jednej firmy.

Bonifikata "Rodzinna"

Bonifikata "Rodzinna" Bonifikata w wysokości jednej raty czesnego - 200 zł (VII rata czesnego płatna do 5 sierpnia 2016 r. ) dla osób, których członek rodziny tj. ojciec matka, syn, córka, brat, siostra, mąż, żona jest studentem studiów I-go lub II-go stopnia albo słuchaczem studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Bonifikata "Służby Mundurowe"

Bonifikata "Służby Mundurowe" Bonifikata w wysokości jednej raty czesnego - 200 zł (VII rata czesnego płatna do 5 sierpnia 2016 r.) dla osób zatrudnionych w służbach: Policja, Wojsko, Straż Pożarna, Straż Pożarna, Straż Miejska/Gminna, Straż Graniczna, Służba Celna, Ratownictwo Medyczne

Bonifikata "Wolontariusz"

Bonifikata "Wolontariusz" Bonifikata w wysokości 200 zł (VII rata czesnego płatna do 5 sierpnia 2016 r.) dla osób działających w organizacjach pożytku publicznego

Bonifikata "Sportowiec"

Bonifikata "Sportowiec" Bonifikata w wysokości 200 zł (VII rata czesnego płatna do 5 sierpnia 2016 r. ) dla członków klubów sportowych

Bonifikata "+45"

Bonifikata "+45" Bonifikata w wysokości 200 zł (V rata czesnego płatna do 5 sierpnia 2016 r. ) osób rozpoczynających studia I stopnia w wieku 45 lat i wiecej.