21.06.2019

Przemysł 4.0 – wizyta studyjna studentów Akademii WSB Wydziału Zamiejscowego w Krakowie w firmie ASTOR

Wydział Zamiejscowy w Krakowie zorganizował wizytę studyjną w firmie Astor....

Przemysł 4.0 – wizyta studyjna studentów Akademii WSB Wydziału Zamiejscowego w Krakowie  w firmie ASTOR

Wydział Zamiejscowy w Krakowie zorganizował wizytę studujną w farbryce robotów przemysłowych. W ramach wizyty studenci zapoznali się z rozwązaniami technicznymi automatyzacji produkcji oraz procesów logistycznych. W czasie wizyty prezentowany był m. in. jeden z najszybszych robotów który został skonstruowany dla przemysłu motoryzacyjnego, robot do pracy ciągłej z fotokomórkami rozpoznający opisy na opakowaniach, robot o udźwigu 1 tony do układania towarów na paletach.  W ramach procesu edukacyjnego zaprezentowane i omówione  zostały również filmy z największych zakładów produkcyjnych w kraju i za granicą wykorzystujące najnowsze rozwiązania techniczno-informatyczne firmy Astor.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NASTĘPNE WYDARZENIA ORGANIZOWANE PRZEZ WZ KRAKÓW  :)