Ślubowanie klas pierwszych w Zespole Szkół nr 1

Ponad dwustu uczniów klas pierwszych złożyło ślubowanie w Zespole Szkół nr 1 w Krakowie. Uroczyste laudacje gronu pedagogicznemu oraz uczniom w imieniu Władz Wyższej Szkoły BIznesu w Dąbrowie Górniczej odczytał  mgr Dominik Penar- Prodziekan Wydziału Zamiejscowego WSB w Krakowie.

Zgodnie z tradycją szkoły, która kształci już ponad 65 lat, uroczyste ślubowanie odbywa się w dniu święta jej patrona - św. Rafała Kalinowskiego. W roku szkolnym 2017/2018 Zespół Szkół nr 1 rozpoczął kształcenie przyszłych funkcjonariuszy służb mundurowych, logistyków, informatyków oraz menadżerów. W realizacji programu kształcenia szkołę wspierają experci oraz wykładowcy akademiccy Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, która objęła patronatem merytorycznym proces kształcenia między innymi poprzez realizację projektu Otwartej Akademii Nauki.