28.02.2023

Spotkanie studentów WZ Kraków Akademii WSB z z funkcjonariuszami Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

W dniu 11 lutego 2023 r. studenci Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z funkcjonariuszami Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Podczas spotkania funkcjonariusze przekazali informacje o funkcjonowaniu Biura dzieląc się swoim doświadczeniem i praktyką z codziennej służby oraz ciekawostkami z zakresu informatyki kryminalistycznej i bezpieczeństwa teleinformatycznego. Funkcjonariusze przedstawili również zasady i procedury dotyczące rekrutacji zachęcając tym samym obecnych studentów do złożenia aplikacji do służby. Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego przeprowadzili spotkanie ze studentami Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB na specjalne zaproszenie Koła Naukowego Bezpieczeństwa Narodowego GARDA.