09.08.2021

Spotkanie z dyrektorami szkół Powiatu Wadowickiego

W dniu 03 sierpnia br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wadowicach odbyło się spotkanie przedstawicieli WZ Kraków Akademii WSB, a dyrektorami szkół średnich z Powiatu Wadowickiego. W spotkaniu uczestniczyli: Wicestarosta Wadowic – Pani Beata Smolec, dyrektorzy szkół średnich Powiatu Wadowickiego, Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB Pani dr Julita Mlaskawa oraz Dyrektor ds. Operacyjnych Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB Pani Bożena Garbocz. Spotkanie dotyczyło m.in.: wspólnej realizację przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych i badawczo-rozwojowych, współdziałania w zakresie organizacji praktyk zawodowych, uczestnictwa w projektach realizowanych przez Akademię WSB na rzecz otoczenia społeczno-gospodarczego oraz dalszej szeroko pojętej współpracy.