12.10.2023

„Stress4help” - Inauguracja Otwartej Akademii Nauki w Wydziale Zamiejscowym Kraków Akademii WSB

11 października 2023r. w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbyła się Inauguracja Otwartej Akademii Nauki w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB.

Prawie 200 uczniów szkół średnich z Krakowa uczestniczyło w pierwszym otwartym wykładzie w sezonie 2023/2024, którym dr Edyta Nowak-Żółty - Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie  Akademii WSB zainugurowała kolejną edycję cyklicznego projektu Otwartej Akademii Nauki, dedykowanej uczniom szkół srednich. Uczestnicy wykładu dowiedzieli się  jak wzmocnić pewność siebie, każdy mógł doświadczyć refleksji, o tym jak otaczający nas cyfrowy świat może wpłynąć na postrzeganie samych siebie oraz w jaki sposób to postrzeganie nas samych przez pryzmat otoczenia możemy zmienić.

Serdecznie dziękujemy uczniom oraz opiekunom za udział w tym wydarzeniu, m in.:

• Zespołowi Szkół nr 1 im. R. Kalinowskiego w Krakowie
  • Zespołowi Szkół Ekonomicznych nr 2 w Krakowie
  • Zespołowi Szkół Geodezyjno-Drogowemu i gospodarki wodnej im. G. Narutowicza w Krakowie
  • Zespołowi Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie
  • Zespołowi Szkół Energetycznych w Krakowie