Świąteczna Paczucha Akademii WSB

Wydział Zamiejscowy Akademii WSB w Krakowie wspólnie z Kołem Naukowym GARDA organizuje akcję charytatywną dla Domów Pomocy Społecznej w Izdebniku oraz Wadowicach pod nazwą ,,Świąteczna Paczucha Akademii WSB".

W ramach akcji przekażemy prezenty w postaci świątecznych paczek do podopiecznych wymienionych DPS-ów. Świąteczne paczki zawierać będą skompletowane przez studentów artykuły pierwszej potrzeby i rzeczy wymarzone i wskazane przez pensjonariuszy w odręcznie napisanych listach do św. Mikołaja.

Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie zapewnić podopiecznym DPS-ów radosne i kolorowe Święta.

Akcja trwa do 13 grudnia 2021 roku!

Szczegółowe informacje  jak pomóc – gardawsb@outlook.com