Tydzień Bezpłatnych Szkoleń Akademii WSB - Wydział Zamiejscowy w Krakowie

16 lutego odbyły się ostatnie bezpłatne szkolenia w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń organizowanych w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB.

W niedziele zakończył się Tydzień Bezpłatnych Szkoleń Akademii WSB. W tegorocznej edycji wzięła udział rekordowa ilość uczestników. Dla ponad 500 osób wykłady przeprowadzili uznani praktycy i  specjaliści z dziedzin takich jak: pedagogika, logopedia, zarządzanie,  BHP i logistyka. Wśród wykładowców znaleźli się m. in. prof. nadzw. dr hab. Robert Bońkowski, dr inż. Rafał Karaś,  dr inż. Paweł Sobczak, dr Damian Czoik, Dariusz Smaza, Agnieszka Dymek, Barbara Krawczyk, Elżbieta Banach, Józef Oczadły, Agnieszka Loska, Marta Ir.

Słuchacze mieli okazje bezpośrednio omówić i skonsultować własne metody pracy oraz narzędzia z najlepszymi wykładowcami studiów podyplomowych Akademii WSB.

Szkolenia dotyczyły następujących tematów:

1. Elastyczna symulacja procesów logistycznych.
  2. BHP i ergonomia pracy w praktyce – opisy przypadków.
  3. Dlaczego pracownicy podejmują nieakceptowalne ryzyko?
  4. Efektywność kluczem do radzenia sobie z kurczącym się zapleczem dostępnych zasobów.
  5. Logistyka dnia codziennego – warsztaty praktyczne.
  6. Jakie są najczęstsze błędy Polaków?  Wybrane aspekty językowe w komunikacji.
  7. Jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami u dzieci ze spektrum autyzmu (ASD) – przykłady metod pracy terapeutycznej.
  8. Zabawy adaptacyjne w przedszkolu.
  9. Ćwiczenia rozwijające motorykę narządów artykulacyjnych dr Karli Svobodowej szansą dla dziecka i logopedy.
  10. Dziecięce instrumenty perkusyjne w edukacji.

Każda osoba która uczestniczyła w zorganizowanych przez Akademie WSB szkoleniu otrzymała certyfikat oraz bon edukacyjny.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą studiów podyplomowych