07.02.2019

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń - Wydział Zamiejscowy w Krakowie

2 i 3 lutego 2019 roku odbyły się krakowskie  spotkania z Ekspertami Akademii WSB w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń. W Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB gościli: dr inż. Paweł Sobczak,  mgr Beata Zawiślak, mgr Agnieszka Loska, mgr Józef Oczadły, dr inż. Rafał Karaś.  .

Tematyka szkoleń dotyczyła zagadnień związanych z kształceniem dzieci i dorosłych ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, dzieci dotkniętych wczesnym stadium autyzmu, ćwiczeń rozwijających motorykę narządów artykulacyjnych. Podczas zajęć  prezentowany był autorski scenariusz muzyczno-ruchowy dla nauczycieli.

Tematyka szkoleń dotyczyła również zarządzania i obejmowała szkolenia komputerowe z wykorzystaniem programu FlexSim, (narzędzia komputerowego wspomagającego zarządzaniem procesów logistycznych), zorganizowane zostało również szkolenie dotyczące praktycznego stosowania przepisów BHP.

Szkolenia zdobyły uznanie rekordowej bo ponad pól tysięcznej ilości uczestników. Każdy z czynnych uczestników otrzyma zaświadczenie uczestnictwa w  szkoleniach .

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń to cykliczna inicjatywa Akademii WSB. W ramach wydarzenia w Dąbrowie Górniczej oraz Wydziałach Zamiejscowych uczelni w Cieszynie, Olkuszu, Krakowie, Żywcu, Katowicach oraz Częstochowie odbywa się prawie 70 szkoleń z zakresu oświaty, transportu, ekonomii, stosunków międzynarodowych, coachingu, zarządzania, HR czy informatyki.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą studiów podyplomowych w Akademii WSB w Krakowie

Zapraszamy do udziału w kolejnych szkoleniach w ramach TBS - www.wsb.edu.pl/tbs