12.07.2023

Uroczyste podpisanie porozumienia o współpracy WZ Kraków Akademii WSB z Agencją Ochrony HEKTOR

11 lipca 2023 r. w siedzibie Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB odbyła się uroczystość podpisania przez prodziekan Annę Kosiorowską umowy o współpracy z Agencją Ochrony HEKTOR Grzegorz Pocięgiel z Krakowa, którą reprezentował dyrektor Jacek Bebak-Nakielny.

W ramach podpisanej umowy Agencja Ochrony HEKTOR zobowiązała się do prowadzenia wspólnie z Akademią WSB przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych i badawczo-rozwojowych, a także do podnoszenia kwalifikacji zawodowych zainteresowanych studentów, słuchaczy poprzez organizację szkoleń, czy warsztatów.

Przy tej okazji podpisano też porozumienie o współpracy w zakresie praktyk studenckich, w oparciu o które Agencja Ochrony HEKTOR umożliwi studentom Akademii WSB odbywanie praktyk zawodowych i dyplomowych, w tym w szczególności studentom kierunku Bezpieczeństwo Narodowe.