04.07.2015

Uwaga! Rekrutacja na dzienne studia dofinansowane - TYLKO 100 zł miesięcznie

Trwa rekrutacja na dzienne studia dofinansowane w ramach programu "Wsparcie na starcie". Czesne na I roku studiów wynosi TYLKO 100 zł miesięcznie! Liczba miejsc w programie jest ograniczona. Już teraz zarejestruj się w systemie rekrutacyjnym Uczelni i zarezerwuj sobie miejsce!

W ramach programu Uczelnia zapewnia certyfikowane szkolenia i staże, doradztwo i coaching zawodowy. Partnerzy WSB aktywnie wspomagają studentów w wzbogacaniu doświadczenia zawodowego, pisaniu prac dyplomowych, biznesplanów czy analiz. Na najlepszych studentów czekają już miejsca pracy.

Jeśli jednak myślisz o studiach zaocznych zachęcam Cię do skorzystania z szerokiej oferty zniżek i bonifikat (terminowej, rodzinnej, dla służb mundurowych, sportowców, wolontariuszy itp.). Jeśli zalogujesz się on-line do 31 lipca 2015roku, a do 14 sierpnia 2015 r. złożysz dokumenty w Biurze Rekrutacji uzyskujesz bonifikatę w wysokości 600 zł!

Studiuj Bezpieczeństwo narodowe

Specjalności do wyboru:

Wysoki poziom kształcenia na tym kierunku oraz ścisłą współpracę z służbami i instytucjami mundurowymi zapewnia Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych działające w strukturach Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Program kształcenia oraz bogata oferta zajęć praktycznych zostały przygotowane w ścisłej współpracy
z partnerami Uczelni, w gronie których znajdują się, m.in.:

• Komenda Główna Policji,
  • Jednostka Wojskowa Komandosów w Lublińcu
  • Komendą Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach.

Uczelnia (na podstawie umowy z KGP) zapewnia realizację programu szkolenia podstawowego dla policjantów, przygotowuje do egzaminów do Państwowej Straży Pożarnej, organizuje szkolenia wspierające kompetencje (wyszkolenie strzeleckie, elementy samoobrony, zajęcia sprawnościowe). Zdobycie doświadczenia zawodowego i kontaktów branżowych ułatwiają liczne spotkania z praktykami, wizyty studyjne, zajęcia w środowisku pracy.

Studiuj Inżynierię zarządzania

Atrakcyjne specjalności zostały uruchomione w wyniku analizy potrzeb lokalnego rynku pracy i zapotrzebowania na wykwalifikowaną kadrę zgłaszanego przez przedsiębiorców. Do wyboru są:

Studia gwarantują stały kontakt z praktykami i ekspertami biznesu, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na styku umiejętności menedżerskich i kompetencji technicznych. Kluczową umiejętnością absolwentów tej specjalności jest zdolność rozumienia i kojarzenia problemów ekonomicznych z uwarunkowaniami technicznymi.

Skorzystaj z atrakcyjnych systemów stypendialnych WSB

Szczegółowe informacje:  www.rekrutacja.wsb.edu.pl