Wakacje z Kołem Naukowym AWSB Gold

Międzynarodowe Interdyscyplinarne Koło Naukowe "AWSB Gold" integruje studentów także w wakacje.

Przykładem takich działań była wizyta studyjna w przedsiębiorstwie "ROCK MASTER" w podkrakowskich Balicach, gdzie, zgodnie z misją firmy - poznaliśmy, czym jest bezpieczna praca na wysokościach. Przedsiębiorstwo specjalizuje się we wprowadzaniu innowacji i szkoleń w zakresie pracy na wysokościach zarówno w branży budowlanej, jak i alpinizmie. Po budynku oprowadził nas sam właściciel Rock Master, który zdradził, że przedsiębiorstwo korzysta z narzędzi VR, prowadząc szkolenia przez doświadczonych instruktorów. Członkowie naszego koła wraz z opiekunem dr Rafałem Soleckim mogli obejrzeć zarówno halę szkoleniową, jak i założyć gogle wprowadzające ich w świat virtualnej rzeczywistości. Ponadto, mogliśmy obejrzeć sprzęt alpinistyczny i wysokościowy, którego wyłącznym dystrybutorem jest przedsiębiorstwo "Rock Master". Wizyta była naprawdę udana i inspirująca – nie tylko dla pasjonatów wspinaczki.