16.11.2023

Wizyta studyjna studentów kierunku Inżynieria zarządzania w zakładach Maspex w Tychach.

4 listopada 2023 r. krakowscy studenci kierunku Inżynieria zarządzania odbyli wizytę studyjną w zakładach Grupy Maspex w Tychach – pod opieką Dariusza Smazy - zastępcy Dyrektora ds. logistyki oraz Anny Kosiorowskiej - Prodziekan WZ w Krakowie.

Dyrektor Dariusz Smaza oprowadził studentów po ogromnym, zautomatyzowanym magazynie wysokiego składowania, gdzie pakowane i przechowywane są produkty uznanych marek Spółki – od soków, nektarów, napojów i musów owocowych (min. marki Tymbark, Tarczyn, Tiger, Kubuś, Caprio), przez przetwory warzywne (marka Krakus) do makaronów, płatków,  (Lubella), produktów instant (Cremona, Puchatek i Decomorreno) suplementów diety (Pluszz) i alkoholi. Uczestnicy wizyty dowiedzieli się, w jaki sposób Maspex łączy nowoczesne systemy logistyki, produkcji i planowania z całkowitą automatyzacją procesów, co znacznie wpływa na wydajność centrów logistycznych firmy. Studenci zapoznali się również z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, systemami IT oraz innymi precyzyjnymi narzędziami leżącymi u podstaw sukcesu firmy.

Źródło: Zdjęcia wykonane w trakcie wizyty studyjnej.