06.11.2021

Wizyta studyjna w Synthos S.A.

W dniu 03.11.2021r. odbyła się kolejna wizyta studyjna, tym razem w polskim przedsiębiorstwie branży chemicznej Synthos S.A. w Oświęcimiu.

W dniu 03.11.2021r. odbyła się kolejna wizyta studyjna, w której uczestniczyli studenci WZ Kraków Akademii WSB -  tym razem wizyta odbyła się w polskim przedsiębiorstwie branży chemicznej Synthos S.A. w Oświęcimiu, który jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Uczestnicy spotkania zostali powitani w sali konferencyjnej przez Specjalistę ds. Rekrutacji i Rozwoju Joannę Klęczar. Po części oficjalnej prezentację firmy poprowadziła Pani Anna Barańczyk – Kierownik Działu Usług Transportowych. Następnym etapem wizyty było pobranie odzieży ochronnej oraz zaznajomienie się uczestników z obowiązującymi zasadami BHP.  Po przekroczeniu bramy wjazdowej studenci zwiedzali poszczególne działy przedsiębiorstwa. Naszym opiekunem był Pan Piotr Nosal-Kierownik Działu Logistyki. Na miejscu zapoznaliśmy się ze specyfiką pracy w poszczególnych działach.