01.12.2016

WYJAZD INTEGRACYJNY STUDENTÓW WSB

W dniach 26-27 listopada br. miał miejsce kolejny Wyjazd Integracyjnym Studentów WSB.

W tym roku w Ośrodku Sportowo-Szkoleniowym SANGOS, Górki Wielkie k.Ustronia miało miejsce nietypowe szkolenie z samoobrony wykorzystujące elementy KRAV MAGA.

Podsumujmy: bogaty program, szkolenie i kurs samoobrony, zawody integracyjne, piękne górskie widoki, wieczór integracyjny oraz niezapomniane wrażenia.

W wyjeżdzie uczestniczyli studenci z Wydziału w Krakowie i Dabrowie Górniczej. Nie zapomnieliśmy odwiedzić rónież sympatycznego Wydziału w Cieszynie! :) Zobaczcie zdjęcia z wyjazdu i szykujcie się na następny!

To była integracja! Szkolenie walki w bliskim kontakcie dla studentów z Wyższa Szkoła Biznesu w Krakowie oraz Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej przeprowadzili instruktorzy Krav Maga Moryl Team Kraków. Trenerom dziękujemy a uczestnikom gratulujemy nowych umiejętności!