Zapraszamy na bezpłatne szkolenie!

Wydział Zamiejscowy w Krakowie Akademii WSB zaprasza na bezpłatne szkolenie dedykowane dyrektorom szkół średnich, nauczycielom oraz pedagogom. Szkolenie jest odpowiedzią na potrzeby dyrektorów, nauczycieli i specjalistów, którzy w swojej pracy zawodowej wykorzystują wiedzę i kompetencje niezbędne do pracy i pomocy  osobom będącym ofiarami przemocy w rodzinie. Szkolenie realizowane jest w ramach współpracy z Zespołem Szkół nr 1 w Krakowie.

Temat szkolenia:

„Odpowiedzialność karna osób dopuszczających się czynów społecznie zabronionych.”

Procedura „Niebieska Karta w świetle nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie i aktów prawnych".

mgr Beata Zawiślak - wykładowca Akademii WSB, pedagog, autorka książki „Dziecko autystyczne. Prawdziwa opowieść  o Maciusiu”. Kilkunastoletni praktyk w pracy z osobami z deficytami rozwojowymi, uczestniczka licznych szkoleń dotyczących autyzmu zorganizowanych m.in. przez Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” w Warszawie, Fundację Prodeste Opole, Małopolski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie; aktywna prelegentka konferencji naukowych krajowych i międzynarodowych dotyczących zagadnień autyzmu.

TERMIN:  28 lutego 2019 r.  Godz. 10.00 (ok. 1,2 -2 godz.)

MIEJSCE:  Zespół Szkół nr 1, ul. Ułanów 3, Kraków

Szkolenie jest BEZPŁATNE