Złote Indeksy Akademii WSB

Jak co roku, również i w tym roku „Złote Indeksy Akademii WSB” uprawniające do odbywania studiów I stopnia w trybie stacjonarnym, otrzymali najlepsi maturzyści z wybranych szkół z terenu Małopolski. Indeksy zostały wręczone na uroczystych galach uczniom którzy uzyskali najwyższe średnie w czasie całego okresu nauki. W imieniu Pani Rektor Akademii WSB  prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz Złote Indeksy Akademii WSB przekazali: Bożena Garbocz, Samanta Kozielec, Janusz Wroński, Jolanta Sak oraz Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie dr inż. Rafał Karaś.

–  Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy wysokich osiągnięć w nauce, a także otwartości na świat i naukę. Mamy nadzieję, że Wasze dojrzałe, pomaturalne życie wypełnią dobre, pozbawione uprzedzeń wybory. Bądźcie pełni twórczego niepokoju, poszukujący, ciekawi świata. Podejmując decyzję o swojej dalszej drodze edukacyjnej, uwzględnijcie najważniejsze dla Was aspekty tj. solidne wykształcenie, które zagwarantuje Wam pracę zgodną z ambicjami i zainteresowaniami. Otwórzcie się na nowe znajomości, poznajcie inne kultury, rozwijajcie. Szczególnie cieszy nas, że grono ambitnych, kreatywnych, otwartych na wyzwania maturzystów wyróżnionych "Złotych Indeksem", którzy dołączą do studenckiej społeczności Akademii WSB.

Życzymy Wszystkim szczęścia na maturze.