Złote indeksy dla wzorowych uczniów z Krakowa

Złote indeksy dla najlepszych uczniów zostały rozdane w Krakowie. Przekazanie ich odbyło się  na uroczystych galach z okazji zakończenia roku. Wyróżnieni, to wybitni uczniowie z bardzo wysoką średnią z całego okresu nauki oraz tegoroczni laureaci olimpiad tematycznych. Złote indeksy zostały przekazane m. in. przez  p.o. Dziekana Wydziału Zamiejscowego WSB w Krakowie dr inż. Rafała Karasia oraz Prodziekana ds. Kształcenia Ustawicznego mgr Dominika Penara.

„Z okazji tego święta Akademia WSB życzy wszystkim doskonałych wyników na egzaminie, dalszych sukcesów i osiągnięć, spełnienia marzeń, realizacji planów edukacyjnych i zawodowych oraz samych wspaniałych ludzi na Waszej drodze.”